kdeplasma-addons - en to uk translation catalogue (10 entries)

[ctx: @item:inlist]
en: Julian
uk: Юліанський

[ctx: @item:inlist]
en: Milankovic
uk: Міланковича

[ctx: @item:inlist]
en: The Solar Hijri Calendar (Persian)
uk: Календар сонячної хіджри (перський)

[ctx: @item:inlist]
en: The Islamic Civil Calendar
uk: Мусульманський світський календар

[ctx: @item:inlist]
en: Chinese Lunar Calendar
uk: Китайський місячний календар

[ctx: @item:inlist]
en: Indian National Calendar
uk: Індійський національний календар

[ctx: @item:inlist]
en: Hebrew Calendar
uk: Єврейський календар

[ctx: @label:listbox]
en: Calendar system:
uk: Календарна система:

[ctx: @label:spinbox]
en: Date offset:
uk: Зсув дати:

en: %1 day | %1 days
uk[0]: %1 день
uk[1]: %1 дні
uk[2]: %1 днів
uk[3]: %1 день
