kate - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Session name
vi: Tên phiên

en: Create new session and start Kate
vi: Tạo phiên mới và chạy Kate

en: Cancel session creation
vi: Huỷ tạo phiên

en: Kate Sessions
vi: Các phiên Kate

en: Search…
vi: Tìm kiếm…
