kdeplasma-addons - en to vi translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title]
en: Keys
vi: Phím

[ctx: @label show keyboard indicator when Caps Lock or Num Lock is activated]
en: Show when activated:
vi: Hiện khi được kích hoạt

en: Caps Lock activated
vi: Caps Lock đã bật

en: Num Lock activated
vi: Num Lock đã bật

en: No lock keys activated
vi: Không phím khoá nào bật
