kdeplasma-addons - en to vi translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title]
en: General
vi: Chung

[ctx: @action]
en: Paste
vi: Dán

en: Share
vi: Chia sẻ

en: Drop text or an image onto me to upload it to an online service.
vi: Thả văn bản hoặc ảnh vào tôi để tải lên một dịch vụ trực tuyến.

en: Upload %1 to an online service
vi: Tải %1 lên một dịch vụ trực tuyến

en: Sending…
vi: Đang gửi…

en: Please wait
vi: Vui lòng chờ

en: Successfully uploaded
vi: Tải lên thành công

en: Error during upload.
vi: Lỗi trong khi tải lên.

en: Please, try again.
vi: Vui lòng thử lại.

[ctx: @label:spinbox]
en: History size:
vi: Kích thước lịch sử:

[ctx: @option:check]
en: Copy automatically:
vi: Tự động chép:

en: Shares for '%1'
vi: Chia sẻ dành cho '%1'

en: The URL was just shared
vi: URL này mới được chia sẻ

[ctx: @option:check]
en: Don't show this dialog, copy automatically.
vi: Đừng hiện hộp thoại này, cứ tự động chép.

[ctx: @action:button]
en: Close
vi: Đóng
