kdeplasma-addons - en to vi translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
vi: Chung

[ctx: @title:label]
en: Username style:
vi: Kiểu cách tên:

[ctx: @option:radio]
en: Full name (if available)
vi: Tên đầy đủ (nếu sẵn có)

[ctx: @option:radio]
en: Login username
vi: Tên đăng nhập

[ctx: @title:label]
en: Show:
vi: Hiện:

[ctx: @option:radio]
en: Name
vi: Tên

[ctx: @option:radio]
en: User picture
vi: Ảnh người dùng

[ctx: @option:radio]
en: Name and user picture
vi: Tên và ảnh người dùng

[ctx: @title:label]
en: Advanced:
vi: Nâng cao:

[ctx: @option:check]
en: Show technical session information
vi: Hiện thông tin kĩ thuật về phiên

en: You are logged in as <b>%1</b>
vi: Bạn đang dùng danh khoản <b>%1</b>

en: Current user
vi: Người dùng hiện tại

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
vi: Không dùng đến

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on %1 (%2)
vi: ở %1 (%2)

[ctx: @action:button]
en: Switch to User %1
vi: Chuyển sang người dùng %1

[ctx: @action]
en: New Session
vi: Phiên mới

[ctx: @action]
en: Lock Screen
vi: Khoá màn hình

[ctx: Show a dialog with options to logout/shutdown/restart]
en: Log Out
vi: Đăng xuất
