kdeplasma-addons - en to vi translation catalogue (13 entries)

[ctx: @title]
en: General
vi: Chung

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
vi: Đổi cỡ nội dung:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
vi: Tỉ lệ cố định:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
vi: Tự động đổi cỡ nếu chiều rộng nhỏ hơn

[ctx: @action:button]
en: Go Back
vi: Đi lùi

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
vi: Đi tiến

[ctx: @info]
en: Type a URL
vi: Nhập URL

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
vi: Dừng tải trang này

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
vi: Tải lại trang này

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
vi: Mở liên kết trong trình duyệt

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
vi: Chép địa chỉ liên kết

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
vi: Ô bật lên bị chặn

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
vi: Bấm vào đây để mở ô bật lên bị chặn:
    %1
