kdeplasma-addons - en to vi translation catalogue (8 entries)

[ctx: @item:inlist]
en: Julian
vi: Julius

[ctx: @item:inlist]
en: The Solar Hijri Calendar (Persian)
vi: Dương lịch Hijri (Ba Tư)

[ctx: @item:inlist]
en: The Islamic Civil Calendar
vi: Lịch Hồi giáo

[ctx: @item:inlist]
en: Chinese Lunar Calendar
vi: Âm lịch Trung Hoa

[ctx: @item:inlist]
en: Indian National Calendar
vi: Lịch quốc gia Ấn Độ

[ctx: @label:listbox]
en: Calendar system:
vi: Hệ lịch:

[ctx: @label:spinbox]
en: Date offset:
vi: Chênh lệch về ngày:

en: %1 day | %1 days
vi[0]: %1 ngày
