kdeplasma-addons - en to vi translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title]
en: Dictionaries
vi: Từ điển

en: Add More Dictionaries
vi: Thêm từ điển

en: Unable to load dictionary list
vi: Không thể tải danh sách từ điển

[ctx: %2 human-readable error string]
en: Error code: %1 (%2)
vi: Mã lỗi: %1 (%2)

en: No dictionaries
vi: Không có từ điển nào

en: Add More…
vi: Thêm…

en: Delete
vi: Xoá

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter word to define here…
vi: Nhập từ để định nghĩa vào đây…

en: Unable to load definition
vi: Không thể tải định nghĩa
