kdeplasma-addons - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: spell
vi: dv

en: Checks the spelling of :q:.
vi: Kiểm tra cách đánh vần của :q:.

[ctx: Term is spelled correctly]
en: Correct
vi: Đúng

en: Suggested term
vi: Từ đề xuất

[ctx: @info]
en: No dictionary found. Please install <resource>hunspell</resource> package using your package manager
vi: Không tìm thấy từ điển nào. Vui lòng cài gói <resource>hunspell</resource> bằng trình quản lí gói của bạn

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
vi: Thiết lập kiểm tra đánh vần

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
vi: &Phải có từ kích hoạt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
vi: Từ &kích hoạt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openKcmButton)
en: Configure Dictionaries…
vi: Cấu hình từ điển…
