krunner_spellcheckrunner - en to wa translation catalogue (5 entries)

en: spell
wa: coridjî ortografeye

en: Checks the spelling of :q:.
wa: Coridje l' ôrtografeye di :q:.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
wa: Apontiaedjes del coridjrece

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
wa: &Mezåjhe d' on mot clitchete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
wa: Mo&t clitchete :
