kio_perldoc - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: <html><head><title>No page requested</title><body>No page was requested.  You can search for:<ul><li>functions using perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>faq entries using perldoc:/faq/search_terms</li><li>All other perldoc documents using the name of the document, like<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>
gl: <html><head><title>Non pediu ningunha páxina</title><body>Non se pediu ningunha páxina. Pode buscar:<ul><li>funcións mediante perldoc:/functions/foo</li>
    <li>nas faq mediante perldoc:/faq/termos_a_procurar</li> <li>Todos os outros documentos de perldoc usando o nome do documento, como<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li> <li>ou <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li> </ul></body></html>

en: <html><head><title>No documentation for %1</title><body>Unable to find documentation for <b>%2</b></body></html>
gl: <html><head><title>Non hai documentación de %1</title><body>Non se pode atopar documentación de <b>%2</b></body></html>

en: Error in perldoc
gl: Produciuse un erro en perldoc

en: perldoc KIO worker
gl: Traballador de KIO de perldoc

en: KIO worker to provide access to perldoc documentation
gl: Un traballador de KIO para fornecer acceso á documentación de perldoc

en: Uses Pod::HtmlEasy by M. P. Graciliano and Geoffrey Leach
gl: Usa Pod::HtmlEasy de M. P. Graciliano e Geoffrey Leach

en: Maintainer, port to KDE 4
gl: Mantedor, migración a KDE 4

en: Initial implementation
gl: Realización inicial

en: Pod::HtmlEasy current maintainer
gl: Actual mantedor de Pod::HtmlEasy
