kio_perldoc - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: <html><head><title>No page requested</title><body>No page was requested.  You can search for:<ul><li>functions using perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>faq entries using perldoc:/faq/search_terms</li><li>All other perldoc documents using the name of the document, like<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>
cs: <html><head><title>Nebyla vyžádána žádná stránka</title><body>Nebyla vyžádána žádná stránka.  Můžete hledat:<ul><li>funkce použitím perldoc:/funkce/foo</li>
    
    <li>položky faq pomocí perldoc:/faq/hledané_pojmy</li><li>Všechny ostatní dokumenty perldoc pomocí názvu dokumentu, jako<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>nebo <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>

en: <html><head><title>No documentation for %1</title><body>Unable to find documentation for <b>%2</b></body></html>
cs: <html><head><title>Pro %1 chybí dokumentace </title><body>Nepovedlo se najít dokumentaci pro <b>%2</b></body></html>

en: Error in perldoc
cs: Chyba v perldoc

en: perldoc KIO worker
cs: Nástroj KIO pro perldoc

en: KIO worker to provide access to perldoc documentation
cs: Nástroj KIO poskytující přístup k dokumentaci perldoc

en: Copyright 2007, 2008 Michael Pyne
cs: Autorská práva 2007, 2008 Michael

en: Uses Pod::HtmlEasy by M. P. Graciliano and Geoffrey Leach
cs: Používá Pod::HtmlEasy od M. P. Graciliana a Geoffreyho Leache

en: Maintainer, port to KDE 4
cs: Správce, port na KDE 4

en: Initial implementation
cs: Počáteční implementace

en: Pod::HtmlEasy current maintainer
cs: Současný správce Pod::HtmlEasy
