kio_perldoc - en to el translation catalogue (8 entries)

en: <html><head><title>No page requested</title><body>No page was requested.  You can search for:<ul><li>functions using perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>faq entries using perldoc:/faq/search_terms</li><li>All other perldoc documents using the name of the document, like<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>
el: <html><head><title>Δεν αιτήθηκε σελίδα</title><body>Δεν αιτήθηκε καμία σελίδα. Μπορείτε να αναζητήσετε για:<ul><li>συναρτήσεις με τη χρήση του perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>καταχωρήσεις συχνών ερωτήσεων με χρήση του perldoc:/faq/search_terms</li><li>Όλα τα άλλα έγγραφα perldoc με χρήση του ονόματος του εγγράφου, όπως <ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>ή <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>

en: <html><head><title>No documentation for %1</title><body>Unable to find documentation for <b>%2</b></body></html>
el: <html><head><title>Καμία τεκμηρίωση για %1</title><body>Αδυναμία εύρεσης τεκμηρίωσης για το <b>%2</b></body></html>

en: Error in perldoc
el: Σφάλμα στο perldoc

en: Copyright 2007, 2008 Michael Pyne
el: Πνευματικά δικαιώματα 2007, 2008 Michael Pyne

en: Uses Pod::HtmlEasy by M. P. Graciliano and Geoffrey Leach
el: Χρήση Pod::HtmlEasy από M. P. Graciliano και Geoffrey Leach

en: Maintainer, port to KDE 4
el: Συντηρητής, μεταφορά στο KDE 4

en: Initial implementation
el: Αρχική υλοποίηση

en: Pod::HtmlEasy current maintainer
el: Τρέχων συντηρητής Pod::HtmlEasy
