kio_perldoc - en to et translation catalogue (8 entries)

en: <html><head><title>No page requested</title><body>No page was requested.  You can search for:<ul><li>functions using perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>faq entries using perldoc:/faq/search_terms</li><li>All other perldoc documents using the name of the document, like<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>
et: <html><head><title>Ühtegi lehekülge pole soovitud</title><body>Ühtegi lehekülge ei soovitud.  Otsida võib nii:<ul><li>funktsioone, kasutades perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>KKK kirjeid, kasutades perldoc:/faq/search_terms</li><li>Kõiki muid perldoci dokumente, kasutades dokumendi nime, näiteks <ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>või <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>

en: <html><head><title>No documentation for %1</title><body>Unable to find documentation for <b>%2</b></body></html>
et: <html><head><title>%1 dokumentatsioon puudub</title><body>Ei leitud dokumentatsiooni <b>%2</b> kohta</body></html>

en: Error in perldoc
et: Viga perldoci kasutamisel

en: Copyright 2007, 2008 Michael Pyne
et: Autoriõigus 2007, 2008: Michael Pyne

en: Uses Pod::HtmlEasy by M. P. Graciliano and Geoffrey Leach
et: Kasutab Pod::HtmlEasy't, mille autorid on M. P. Graciliano ja Geoffrey Leach

en: Maintainer, port to KDE 4
et: Hooldaja, KDE 4 portimine

en: Initial implementation
et: Algne teostus

en: Pod::HtmlEasy current maintainer
et: Pod::HtmlEasy praegune hooldaja
