kio_perldoc - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: <html><head><title>No page requested</title><body>No page was requested.  You can search for:<ul><li>functions using perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>faq entries using perldoc:/faq/search_terms</li><li>All other perldoc documents using the name of the document, like<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>
fi: <html><head><title>Sivua ei pyydetty</title><body>Mitään sivua ei pyydetty.  Voit hakea:<ul><li>funktioita käyttäen muotoa perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>FAQ-tietueita käyttäen muotoa perldoc:/faq/search_terms</li><li>kaikkia muita perldoc-tekstejä kirjoittaen tekstin nimen, kuten<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>

en: <html><head><title>No documentation for %1</title><body>Unable to find documentation for <b>%2</b></body></html>
fi: <html><head><title>Ei dokumentaatiota kohteelle %1</title><body>Kohteelle <b>%2</b> ei löytynyt dokumentaatiota</body></html>

en: Error in perldoc
fi: Virhe perldocissa

en: perldoc KIO worker
fi: perldoc-KIO-työskentelijä

en: KIO worker to provide access to perldoc documentation
fi: KIO-työskentelijä, joka antaa pääsyn perldoc-ohjeistukseen

en: Copyright 2007, 2008 Michael Pyne
fi: Tekijänoikeudet 2007, 2008 Michael Pyne

en: Uses Pod::HtmlEasy by M. P. Graciliano and Geoffrey Leach
fi: Käyttää M. P. Gracilianon ja Geoffrey Leachin tekemää Pod::HtmlEasyä

en: Maintainer, port to KDE 4
fi: Ylläpitäjä, päivitys KDE 4 -yhteensopivaksi

en: Initial implementation
fi: Alkuperäinen toteutus

en: Pod::HtmlEasy current maintainer
fi: Pod::HtmlEasyn nykyinen ylläpitäjä
