KDE 4 - en to nb translation catalogue (8 entries)

en: <html><head><title>No page requested</title><body>No page was requested.  You can search for:<ul><li>functions using perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>faq entries using perldoc:/faq/search_terms</li><li>All other perldoc documents using the name of the document, like<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>
nb: <html><head><title>Ingen forespurt side</title><body>Du ba ikke om en side. Du kan søke etter:<ul><li>funksjoner med perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>FAQ-oppføringer med perldoc:/faq/search_terms</li><li>Alle andre perldoc-dokumenter med navnet på dokumentet, eksempelvis<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>

en: <html><head><title>No documentation for %1</title><body>Unable to find documentation for <b>%2</b></body></html>
nb: <html><head><title>Ingen dokumentasjon for %1</title><body>Klarte ikke å finne dokumentasjon for <b>%2</b></body></html>

en: Error in perldoc
nb: Feil i perldoc

en: Copyright 2007, 2008 Michael Pyne
nb: © 2007–2008 Michael Pyne

en: Uses Pod::HtmlEasy by M. P. Graciliano and Geoffrey Leach
nb: Bruker Pod::HtmlEasy av M.P. Graciliano og Geoffrey Leach

en: Maintainer, port to KDE 4
nb: Vedlikeholder og por til KDE 4

en: Initial implementation
nb: Første implementering

en: Pod::HtmlEasy current maintainer
nb: Nåværende vedlikeholder for Pod::HtmlEasy
