kio_perldoc - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: <html><head><title>No page requested</title><body>No page was requested.  You can search for:<ul><li>functions using perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>faq entries using perldoc:/faq/search_terms</li><li>All other perldoc documents using the name of the document, like<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>
nl: <html><head><title>Geen pagina aangevraagd</title><body>Er werd geen pagina aangevraagd. U kan zoeken naar:<ul><li>functies met perldoc:/functions/blabla</li>
    
    <li>faq-elementen met perldoc:/faq/search_terms</li><li>Alle andere perldoc-documenten met dezelfde naam als het document, zoals<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>of <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>

en: <html><head><title>No documentation for %1</title><body>Unable to find documentation for <b>%2</b></body></html>
nl: <html><head><title>Geen documentatie voor %1</title><body>Kon geen documentatie vinden voor <b>%2</b></body></html>

en: Error in perldoc
nl: Fout in perldoc

en: perldoc KIO worker
nl: perldoc KIO-programma

en: KIO worker to provide access to perldoc documentation
nl: KIO-programma voor toegang tot perldoc-documentatie

en: Uses Pod::HtmlEasy by M. P. Graciliano and Geoffrey Leach
nl: Gebruikt Pod::HtmlEasy van M. P. Graciliano en Geoffrey Leach

en: Maintainer, port to KDE 4
nl: Onderhouder, overdracht naar KDE4

en: Initial implementation
nl: Eerste implementatie

en: Pod::HtmlEasy current maintainer
nl: Huidige onderhouder van Pod::HtmlEasy
