KDE 4 - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: <html><head><title>No page requested</title><body>No page was requested.  You can search for:<ul><li>functions using perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>faq entries using perldoc:/faq/search_terms</li><li>All other perldoc documents using the name of the document, like<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>
nn: <html><head><title>Inga førespurd sida</title><body>Du ba ikkje om noko side. Du kan søkja etter:<ul><li>funksjonar med perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>FAQ-oppføringar med perldoc:/faq/search_terms</li><li>Alle andre perldoc-dokumenta med namnet på dokumentet, eksempelvis<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>

en: <html><head><title>No documentation for %1</title><body>Unable to find documentation for <b>%2</b></body></html>
nn: <html><head><title>Ingen hjelpetekst til %1</title><body>Klarte ikkje finna nokon hjelptekst til <b>%2</b></body></html>

en: Error in perldoc
nn: Feil i perldoc

en: perldoc KIO worker
nn: perldoc KIO-arbeidar

en: KIO worker to provide access to perldoc documentation
nn: KIO-arbeidar som gjev tilgang hjelptekst til perldoc

en: Copyright 2007, 2008 Michael Pyne
nn: © 2007–2008 Michael Pyne

en: Uses Pod::HtmlEasy by M. P. Graciliano and Geoffrey Leach
nn: Brukar Pod::HtmlEasy av M.P. Graciliano og Geoffrey Leach

en: Maintainer, port to KDE 4
nn: Vedlikehaldar, og port til KDE 4

en: Initial implementation
nn: Opphavleg implementasjon

en: M. P. Graciliano
nn: M.P. Graciliano

en: Pod::HtmlEasy current maintainer
nn: Noverande vedlikehaldar for Pod::HtmlEasy
