kio_perldoc - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: <html><head><title>No page requested</title><body>No page was requested.  You can search for:<ul><li>functions using perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>faq entries using perldoc:/faq/search_terms</li><li>All other perldoc documents using the name of the document, like<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>
sk: <html><head><title>Žiadna stránka nevyžiadaná</title><body>Žiadna stránka nebola vyžiadaná. Môžete hľadať:<ul><li>funkcie pomocou perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>faq položky pomocou perldoc:/faq/search_terms</li><li>Všetky ostatné dokumenty perldoc pomocou názvu dokumentu, ako<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>

en: <html><head><title>No documentation for %1</title><body>Unable to find documentation for <b>%2</b></body></html>
sk: <html><head><title>Žiadna dokumentácia pre %1</title><body>Nemôžem nájsť dokumentáciu pre <b>%2</b></body></html>

en: Error in perldoc
sk: Chyba v perldoc

en: Uses Pod::HtmlEasy by M. P. Graciliano and Geoffrey Leach
sk: Používa Pod::HtmlEasy od M. P. Graciliano a Geoffrey Leach

en: Maintainer, port to KDE 4
sk: Správca, port do KDE 4

en: Initial implementation
sk: Pôvodná implementácia

en: Pod::HtmlEasy current maintainer
sk: Aktuálny správca Pod::HtmlEasy
