kio5_perldoc - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: <html><head><title>No page requested</title><body>No page was requested.  You can search for:<ul><li>functions using perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>faq entries using perldoc:/faq/search_terms</li><li>All other perldoc documents using the name of the document, like<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>
uk: <html><head><title>Не вказано сторінку запиту</title><body>Не було вказано сторінки запиту. Ви можете виконувати пошук:<ul><li>функцій за допомогою команди perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>записів у ЧаП за допомогою команди perldoc:/faq/search_terms</li><li>всіх інших документів perldoc за назвою документа, наприклад<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>або <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>

en: <html><head><title>No documentation for %1</title><body>Unable to find documentation for <b>%2</b></body></html>
uk: <html><head><title>Документація щодо %1 відсутня</title><body>Не вдалося знайти документації на <b>%2</b></body></html>

en: Error in perldoc
uk: Помилка у perldoc

en: perldoc KIO worker
uk: Обробки perldoc KIO

en: KIO worker to provide access to perldoc documentation
uk: Обробник KIO для отримання доступу до документації perldoc

en: Copyright 2007, 2008 Michael Pyne
uk: © Michael Pyne, 2007, 2008

en: Uses Pod::HtmlEasy by M. P. Graciliano and Geoffrey Leach
uk: Використано Pod::HtmlEasy, автори — M. P. Graciliano і Geoffrey Leach

en: Maintainer, port to KDE 4
uk: Супровідник, портування на KDE 4

en: Initial implementation
uk: Початкова реалізація

en: Pod::HtmlEasy current maintainer
uk: Поточний супровід Pod::HtmlEasy
