KDE 4.4 - en to hu translation catalogue (6 entries)

[ctx: main|]
en: Builds Qt widget plugins from an ini style description file.
hu: Qt widget-modulokat készít ini-stílusú leírófájlból.

[ctx: main|]
en: Input file.
hu: Bemeneti fájl.

[ctx: main|]
en: Output file.
hu: Kimeneti fájl.

[ctx: main|]
en: Name of the plugin class to generate (deprecated, use PluginName in the input file).
hu: A létrehozni kívánt bővítőmodul-osztály neve (elavult, használja a PluginName-et a bemeneti fájlban).

[ctx: main|]
en: Default widget group name to display in designer (deprecated, use DefaultGroup in the input file).
hu: A Designerben megjelenő, alapértelmezett elemcsoport neve (elavult, használja a DefaultGroupot a bemeneti fájlban).

[ctx: kgendesignerplugin about data|]
en: (C) 2004-2005 Ian Reinhart Geiser
hu: © Ian Reinhart Geiser, 2004-2005.
