kdelibs4 - en to sr translation catalogue (8 entries)

[ctx: main|]
en: Builds Qt widget plugins from an ini style description file.
sr: Гради прикључке од КуТ виџета према фајлу ини‑стила.

[ctx: main|]
en: Input file.
sr: Улазни фајл.

[ctx: main|]
en: Output file.
sr: Излазни фајл.

[ctx: main|]
en: Name of the plugin class to generate (deprecated, use PluginName in the input file).
sr: Име класе прикључка коју треба генерисати (превазиђено, користите PluginName у улазном фајлу).

[ctx: main|]
en: Default widget group name to display in designer (deprecated, use DefaultGroup in the input file).
sr: Подразумевано име групе виџета за приказ у дизајнеру (превазиђено, користите DefaultGroup у улазном фајлу).

[ctx: kgendesignerplugin about data|]
en: (C) 2004-2005 Ian Reinhart Geiser
sr: © 2004-2005, Јан Рејнхарт Гејзер

[ctx: kgendesignerplugin about data|]
en: Ian Reinhart Geiser
sr: Јан Рејнхарт Гејзер

[ctx: kgendesignerplugin about data|]
en: Daniel Molkentin
sr: Данијел Молкентин
