kdesu - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: KDE su daemon
hi: केडीई एसयू डेमन

en: Daemon used by kdesu
hi: केडीईसयू के द्वारा उपयोग में डेमन

en: Copyright (c) 1999,2000 Geert Jansen
hi: सर्वाधिकार (c) १९९९,२००० गीर्त जानसन

en: Geert Jansen
hi: गीर्त जानसन

en: Author
hi: लेखक
