kdesvn - en to lt translation catalogue (367 entries)

en: &Bookmarks
lt: Žy&melės

en: Create and open new repository
lt: Sukurti ir atverti naują saugyklą

en: Add ssh identities to ssh-agent
lt: Pridėti ssh tapatybes į ssh-agent

en: Show database content
lt: Rodyti duombazės turinį

en: Recent opened URLs
lt: Neseniai atidaryti URL

en: Load last opened URL on start
lt: Pasileidžiant įkelti paskutinį atvertą URL

en: Ready
lt: Pasiruošęs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_display_ignored_files) i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Display ignored files
lt: Rodyti ignoruotus failus

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Display unknown files
lt: Rodyti nežinomus failus

en: Hide unchanged files
lt: Slėpti nepakeistus failus

en: Work online
lt: Dirbti prisijungus

en: Configure Kdesvn...
lt: Konfigūruoti Kdesvn...

en: About kdesvn part
lt: Apie kdesvn dalį

en: Kdesvn Handbook
lt: Kdesvn žinynas

en: kdesvn Part
lt: kdesvn dalis

en: Original author and maintainer
lt: Pradinis autorius ir prižiūrėtojas

en: Developer
lt: Programuotojas

note: i18n: ectx: Menu (subversion_general)
en: General
lt: Bendri

en: General Settings
lt: Bendrosios nuostatos

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SubversionSettings)
en: Subversion Settings
lt: Subversion nuostatos

en: Diff & Merge
lt: Pakeitimai ir jų suliejimas

en: Settings for diff and merge
lt: Pakeitimų aptikimo ir jų suliejimo nuostatos

en: Colors
lt: Spalvos

en: Color Settings
lt: Spalvų nuostatos

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RevisionTreeSettings)
en: Revision tree Settings
lt: Pakeitimų medžio nuostatos

en: Revision tree
lt: Pakeitimų medis

en: KIO / Command line
lt: KIO / komandinė eilutė

note: i18n: ectx: Menu (quicksettings)
en: Quick settings
lt: Paprastos parinktys

note: i18n: ectx: Menu (subversion_working_copy)
en: Working copy
lt: Darbinė kopija

note: i18n: ectx: Menu (subversion_repo)
en: Repository
lt: Saugykla

note: i18n: ectx: Menu (generic_view)
en: View
lt: Žiūrėti

note: i18n: ectx: Menu (log_cache)
en: Log cache
lt: Žurnalo podėlis

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: Menu (local_context_single_conflicted) i18n: ectx: Menu (local_context_single_versioned) i18n: ectx: Menu (local_context_single_unversioned) i18n: ectx: Menu (local_context_multi)
en: Actions
lt: Veiksmai

note: i18n: ectx: ToolBar (subversionToolBar)
en: Subversion toolbar
lt: Subversion įrankių juosta

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

en: Open a file with a #PKCS12 certificate
lt: Atverkite failą su #PKCS12 sertifikatu

en: Current task
lt: Dabartinė užduotis

en: Current transfer
lt: Dabartinis perdavimas

en: bytes
lt: B

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (database_menu)
en: Database
lt: Duombazė

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

en: Repository opened
lt: Saugykla atverta

en: Could not open repository
lt: Nepavyksta atverti saugyklos

en: No repository open
lt: Saugykla neatverta

en: A (bin) %1
lt: P (dvej) %1

en: A %1
lt: P %1

en: D %1
lt: Š %1

en: Restored %1.
lt: Atstatyta %1.

en: Reverted %1.
lt: %1 atstatytas.

en: Skipped %1.
lt: Praleista %1.

en: Update finished.
lt: Atnaujinimas baigtas.

en: Sending %1.
lt: Siunčiama %1.

en: Adding (bin) %1.
lt: Pridedama (bin) %1.

en: Adding %1.
lt: Pridedama %1.

en: Deleting %1.
lt: Šalinama %1.

en: Replacing %1.
lt: Pakeičiama %1.

en: Transmitting file data
lt: Siunčiami failo duomenys

en: Committing %1
lt: Įkeliama: %1

en: Nothing to commit.
lt: Nėra ką įkelti.

en: Empty logs
lt: Žurnalas tuščias

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AuthDialogWidget)
en: Authentication
lt: Autentifikacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_PasswordLabel)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_UsernameLabel)
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CommitMessage)
en: Commit Message
lt: Įkėlimo pranešimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_Reviewlabel)
en: Review affected items
lt: Peržiūrėti paveiktus elementus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_SelectAllButton)
en: Select all
lt: Pažymėti viską

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_UnselectAllButton)
en: Unselect all
lt: Panaikinti žymėjimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_HideNewItems)
en: Hide new items
lt: Slėpti naujus įrašus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_MarkUnversioned)
en: Select new items
lt: Pažymėti naujus elementus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_UnmarkUnversioned)
en: Unselect new items
lt: Nebežymėti naujų elementų

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_RevertItemButton)
en: Revert highlighted item
lt: Atstatyti paryškintą objektą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_HeadLabel)
en: Enter a log message
lt: Įveskite žurnalo pranešimą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_LogHistory)
en: Last used log messages
lt: Vėliausiai naudoti žurnalo pranešimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LogLabel)
en: Or insert one of the last:
lt: Arba įterpkite vieną iš paskutinių:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_keepLocksButton)
en: Keep locks
lt: Išlaikyti spynas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DeleteForm)
en: Really delete these entries?
lt: Ar tikrai trinti šiuos įrašus?

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_DepthCombo) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QComboBox, m_DepthCombo)
en: Select depth of operation
lt: Pasirinkite operacijos gylį

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_DepthCombo)
en: Infinity Depth (recurse)
lt: Begalinis gylis (rekursija)

en: File %1 exists - overwrite?
lt: Failas %1 egzistuoja - perrašyti?

en: End of document reached.
    Continue from the beginning?
lt: Pasiekta dokumento pabaiga.
    Tęsti iš pradžių?

en: Find
lt: Ieškoti

en: Beginning of document reached.
    Continue from the end?
lt: Pasiekta dokumento pradžia.
    Tęsti iš pabaigos?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_Mainlabel)
en: Select encoding:
lt: Pasirinkite koduotę:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_encodingList)
en: Default UTF-8
lt: Numatytoji UTF-8

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_ChangedList)
en: Action
lt: Veiksmas

en: Entry
lt: Įrašas

en: Add
lt: Pridėti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Modify (content or property)
lt: Keisti (turinį arba savybę)

en: Replace
lt: Pakeisti

en: (Un)Lock
lt: Atrakinti / užrakinti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RevertForm)
en: Revert entries
lt: Atstatyti įrašus

en: Accept permanently
lt: Priimti visam laikui

en: Accept temporarily
lt: Priimti laikinai

en: Reject
lt: Atmesti

en: Failure reasons
lt: Nesėkmės priežastys

en: Valid from
lt: Galioja nuo

en: Valid until
lt: Galioja iki

en: Issuer name
lt: Išdavėjo vardas

en: Fingerprint
lt: Pirštų atspaudai

en: <file>
lt: <failas>

en: <number>
lt: <numeris>

en: Document to open
lt: Atveriamas dokumentas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_cmdline_show_logwindow)
en: Show log after executing a command
lt: Rodyti žurnalą po komandos įvykdymo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Minimum log lines to show:
lt: Minimalus rodomas žurnalo eilučių skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stdLogmsgLabel)
en: Standard message:
lt: Standartinis pranešimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_extern_merge_default) i18n: ectx: label, entry (extern_merge_default), group (diffmerge_items)
en: Prefer external merge program
lt: Teikti pirmenybę išorinei sujungimo programai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolveLabel)
en: Conflict resolver program:
lt: Konflikto sprendimo programa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: External merge program:
lt: Išorinė apjungimo programa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_conflict_resolver)
en: Setup an external program for conflict resolving
lt: Nustatyti išorinę konfliktų sprendimų programą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_external_merge_program)
en: Setup an external program for merging
lt: Nustatyti išorinę apjungimo programą

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DispColorSettings)
en: ColorSettings
lt: Spalvų nustatymai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Locked items:
lt: Užrakinti elementai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Remote changed items:
lt: Nutolę pakeisti elementai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Added items:
lt: Pridėti elementai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Deleted items:
lt: Ištrinti elementai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Conflicted_items_label)
en: Conflicted items:
lt: Konfliktuojantys elementai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Missed_items_label)
en: Missed items:
lt: Trūkstami elementai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Local changed items:
lt: Vietiniai pakeisti elementai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Need_lock_label_2)
en: Item needs lock:
lt: Objektui reikia spynos:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DisplaySettings)
en: Settings
lt: Nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_display_file_tips)
en: Show file info
lt: Rodyti failo informaciją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_show_navigation_panel)
en: Use navigation panel
lt: Naudoti navigacijos skydelį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_store_passwords) i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Store passwords for remote connections
lt: Išsaugoti nutolusių susijungimų slaptažodžius

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Left to right
lt: Iš kairės į dešinę

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Bottom to top
lt: Iš apačios į viršų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Right to left
lt: Iš dešinės į kairę

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Top to bottom
lt: Iš viršaus į apačią

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_AddColorLabel)
en: Color for added items:
lt: Pridėtų elementų spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Color for copied items:
lt: Nukopijuotų elementų spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Color for renamed items:
lt: Pervadintų elementų spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Color for modified items:
lt: Pakeistų elementų spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Color for deleted items:
lt: Ištrintų elementų spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_passwords_in_wallet)
en: Store passwords into KDE Wallet
lt: Išsaugoti slaptažodžius KDE slaptažodinėje

en: %1 of %2 transferred.
lt: %1 iš %2 persiųsta.

en: %1 transferred.
lt: %1 persiųsta.

en: Go to line
lt: Eiti į eilutę

en: Show line
lt: Rodyti eilutę

en: Show line number
lt: Rodyti eilutės numerį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Line
lt: Eilutė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Revision
lt: Revizija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_startDateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_stopDateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Date
lt: Data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Author
lt: Autorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Content
lt: Turinys

en: Restore missing
lt: Atkurti trūkstamus

en: Revert
lt: Atstatyti

en: Revert failed
lt: Atstatymas nepavyko

en: Resolved
lt: Išspręsta

en: Skip
lt: Praleisti

en: Deleted
lt: Ištrinta

en: Added
lt: Pridėta

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update complete
lt: Atnaujinimas baigtas

en: Update external module
lt: Atnaujinti išorinį modulį

en: Locking
lt: Užrakinama

en: Unlocked
lt: Atrakinta

en: Lock failed
lt: Užrakinti nepavyko

en: Unlock failed
lt: Atrakinti nepavyko

en: unchanged
lt: nepakeista

en: item wasn't present
lt: objekto nebuvo

en: The certificate is not yet valid.
lt: Sertifikatas dar negalioja.

en: The certificate has expired.
lt: Sertifikato galiojimo laikas baigėsi.

en: The certificate has an unknown error.
lt: Sertifikate yra nežinoma klaida.

en: Save password
lt: Išsaugoti slaptažodį

en: Command "%1" not implemented or known
lt: Komanda „%1“ nesuprogramuota arba nežinoma

en: SVN Error
lt: SVN klaida

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CopyMoveView)
en: Copy / Move
lt: Kopijuoti / perkelti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_HeadOneLabel)
en: Rename
lt: Pervadinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_HeadTwoLabel)
en: to
lt: į

en: Rename/move
lt: Pervadinti/perkelti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CreateRepoDlg)
en: Create new repository
lt: Sukurti naują saugyklą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Path to repository:
lt: Kelias iki saugyklos:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_FilesystemSelector)
en: Select type of storage
lt: Pasirinkite saugyklos tipą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CreateMainDirs)
en: Create main folders
lt: Sukurti pagrindinius aplankus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Type of repository:
lt: Saugyklos tipas

en: Clean repository cache
lt: Išvalyti saugyklos podėlį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_DeleteRepositoryButton)
en: Delete repository
lt: Pašalinti saugyklą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_RepositoryLabel)
en: Known repositories
lt: Žinomos saugyklos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_DeleteCacheButton)
en: Delete cache
lt: Pašalinti podėlį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_SettingsButton)
en: Repository Settings
lt: Saugyklos nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_StatisticButton)
en: Statistics for repository
lt: Saugyklos statistika

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Log cache settings
lt: Žurnalo podėlio nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_UseDeltas)
en: Use deltas
lt: Naudoti deltas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblEnd)
en: End revision:
lt: Paskutinė revizija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblStart)
en: Start revision:
lt: Pradinė revizija:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EditPropsDlg)
en: Modify property
lt: Keisti savybę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_NameLabel)
en: Property name:
lt: Savybės pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ValueLabel)
en: Property value:
lt: Savybės vertė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_UrlLabel)
en: Enter URL:
lt: Įveskite URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_overwriteButton)
en: Overwrite existing
lt: Perrašyti esamą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ShowExplorer)
en: Open after job
lt: Atverti po uždoties

en: Property
lt: Savybė

en: Value
lt: Vertė

en: Protected property
lt: Apsaugota savybė

en: Double property
lt: Dviguba savybė

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RangeInput)
en: Revisions
lt: Revizijos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_startRevBox)
en: Start with revision
lt: Pradėti nuo poversijo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_startNumberButton)
en: N&umber
lt: N&umeris

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_stopRevBox)
en: Stop with revision
lt: Baigti revizija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_stopNumberButton)
en: Number
lt: Numeris

en: Select revision
lt: Pasirinkite reviziją

en: Deleted at revision %1
lt: Pašalinta %1 revizijoje

en: Added at revision %1 as %2
lt: Pridėta %1 revizijoje kaip %2

en: Copied to %1 at revision %2
lt: Nukopijuota į %1, %2 revizijoje

en: Renamed to %1 at revision %2
lt: Pervadinta į %1, %2 revizijoje

en: Modified at revision %1
lt: Pakeista %1 revizijoje

en: Replaced at revision %1
lt: Pakeistas kitu %1 revizijoje.

en: Revision %1
lt: %1 revizija

en: <br>Revision: %1<br>Author: %2<br>Date: %3<br>Log: %4</html>
lt: <br>Revizija: %1<br>Autorius: %2<br>Data: %3<br>Žurnalas: %4</html>

en: <b>Revision</b>%1%2%3
lt: <b>Revizija</b>%1%2%3

en: <b>Author</b>%1%2%3
lt: <b>Autortius</b>%1%2%3

en: <b>Date</b>%1%2%3
lt: <b>Data</b>%1%2%3

en: <b>Log</b>%1%2%3
lt: <b>Žurnalas</b>%1%2%3

en: Unselect item
lt: Nebežymėti elemento

en: Select item
lt: Pažymėti elementą

en: Display details
lt: Rodyti detales

en: Rotate counter-clockwise
lt: Sukti prieš laikrodžio rodyklę

en: Rotate clockwise
lt: Sukti pagal laikrodžio rodyklę

en: Image (*.png)
lt: Paveikslėlis (*.png)

en: Cancel
lt: Atšaukti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_Cleanlogs)
en: Clean logs
lt: Valyti žurnalus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Load into repository:
lt: Įkelti į saugyklą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UUidForce) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ForceCheck)
en: Force
lt: Priverstinai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UUidIgnore)
en: Ignore
lt: Ignoruoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UUidDefault)
en: Default
lt: Numatyta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Load into folder:
lt: Įkelti į aplanką:

en: History of item
lt: Objekto istorija

en: History
lt: Istorija

en: Displays the history log of selected item
lt: Rodo pažymėto objekto istorijos žurnalą

en: Full revision tree
lt: Pilnas pakeitimų medis

en: Partial revision tree
lt: Dalinis pakeitimų medis

en: Properties
lt: Savybės

en: Display Properties
lt: Rodymo savybės

en: Display last changes
lt: Rodyti paskutinius pakeitimus

en: Details
lt: Detalės

en: Show details about selected item
lt: Rodyti detales apie pažymėtą objektą

en: Move
lt: Perkelti

en: Create a copy of current item
lt: Sukurti dabartinio objekto kopiją

en: Check for updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: Check updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: Blame
lt: Komentarai apie eilutes

en: Lock current items
lt: Užrakinti dabartinius elementus

en: Unlock current items
lt: Atrakinti dabartinius elementus

en: New folder
lt: Naujas aplankas

en: Create a new folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: Open repository of working copy
lt: Atverti darbinės kopijos saugyklą

en: Cleanup
lt: Išvalyti

en: Add selected files/dirs
lt: Pridėti pažymėtus failus/aplankus

en: Adding selected files and/or directories to repository
lt: Į saugyklą pridedami pažymėti failai ir/arba aplankai

en: Add selected files/dirs recursive
lt: Pridėti pažymėtus failus/aplankus rekursiškai

en: Adding selected files and/or directories to repository and all subitems of folders
lt: Į saugyklą pridedami pažymėti failai ir/arba aplankai ir visi aplankų poelemenčiai

en: Delete selected files/dirs
lt: Trinti pažymėtus failus/aplankus

en: Deleting selected files and/or directories from repository
lt: Iš saugyklos trinami pažymėti failai ir/arba aplankai

en: Delete folder
lt: Trinti aplanką

en: Revert current changes
lt: Atstatyti dabartinius pakeitimus

en: Resolve conflicts
lt: Spręsti konfliktus

en: Ignore/Unignore current item
lt: Ignoruoti/nebeignoruoti dabartinį elementą

[ctx: Menu item]
en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update to revision...
lt: Atnaujinti iki revizijos...

en: Commit
lt: Įkelti

en: Diff items
lt: Palyginti įrašus

en: Diff two items
lt: Palyginti du įrašus

en: Merge two revisions
lt: Sulieti dvi revizijas

en: Merge
lt: Sulieti

en: Merge...
lt: Sulieti...

en: Open With...
lt: Atverti su...

en: Export a repository
lt: Eksportuoti saugyklą

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Refresh view
lt: Atnaujinti peržiūrą

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Unlocking items
lt: Atrakinami elementai

en: Nothing selected for delete
lt: Niekas nepažymėta trynimui

en: Import file
lt: Importuoti failą

en: Only in working copy possible.
lt: Įmanoma tik darbinėje kopijoje.

en: Error
lt: Klaida

en: Sorry - internal error
lt: Apgailestaujame - vidinė klaida

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Not yet implemented
lt: Dar neįgyvendinta

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MergeDlg)
en: MergeSettings
lt: Sujungimo nustatymai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_SrcOneLabel)
en: Source 1:
lt: Šaltinis 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_SrcTwoLabel)
en: Source 2:
lt: Šaltinis 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_OutLabel)
en: Output to:
lt: Išvestis į:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_MergeParameter)
en: Merge parameter
lt: Suliejimo parametras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RecursiveCheck)
en: Recursive
lt: Rekursiškai

en: Message
lt: Pranešimas

en: %1 at revision %2
lt: %1 revizijoje %2

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Last changed Revision
lt: Paskutinio pakeitimo revizija

en: Last author
lt: Paskutinis autorius

en: Last change date
lt: Paskutinio pakeitimo data

en: Locked by
lt: Užrakino

en: Other...
lt: Kita...

en: Delete property
lt: Trinti savybę

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PropertiesDlg)
en: View and modify properties
lt: Žiūrėti ir keisti savybes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAdd)
en: Add Property
lt: Pridėti savybę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbModify)
en: Modify Property
lt: Keisti savybę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDelete)
en: Delete Property
lt: Trinti savybę

en: %p% of %1
lt: %p% iš %1

en: %1 of %2
lt: %1 iš %2

en: Finished
lt: Baigta

en: Got no logs
lt: Negauta žurnalų

en: Got no info.
lt: Negauta informacijos.

en: Error getting content
lt: Klaida gaunant turinį

en: Error while open temporary file
lt: Įvyko klaida, atveriant laikiną failą

en: Got no content.
lt: Negauta turinio.

en: Enter folder name:
lt: Įveskite aplanko pavadinimą:

en: Checksum
lt: Kontrolinė suma

en: Type
lt: Tipas

en: Absent
lt: Trūksta

en: File
lt: Failas

en: Folder
lt: Aplankas

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Size
lt: Dydis

en: Schedule
lt: Tvarkaraštis

en: Normal
lt: Normalus

en: Addition
lt: Pridėjimas

en: Deletion
lt: Trynimas

en: Last revision
lt: Paskutinė revizija

en: Content last changed
lt: Turinys paskutinį kartą keistas

en: Property last changed
lt: Savybė paskutinį kartą keista

en: New version of conflicted file
lt: Nauja konfliktuojančio failo versija

en: Copy from URL
lt: Kopijuoti iš URL

en: Owner
lt: Savininkas

en: Lock comment
lt: Spynos komentaras

en: Creating list / check status
lt: Kuriamas sąrašas / tikrinama būsena

en: Which files or directories should I add?
lt: Kuriuos failus ar aplankus turėčiau pridėti?

en: Delete from repository
lt: Ištrinti iš saugyklos

en: Export repository
lt: Eksportuoti saugyklą

en: Exporting
lt: Eksportuojama

en: Reverting items
lt: Atstatomi objektai

en: Cleaning up folder
lt: Išvalomas aplankas

en: Importing items
lt: Importuojami elementai

en: Nothing to merge.
lt: Nėra ko apjungti.

en: Merging items
lt: Sujungiami objektai

en: Moving entries
lt: Perkeliami įrašai

en: Copy or Moving entries
lt: Kopijuojami arba perkeliami įrašai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_ChangedList)
en: Item
lt: Objektas

en: There are new items in repository
lt: Saugykloje yra naujų elementų

en: Added in repository
lt: Pridėtas saugykloje

en: Needs update
lt: Reikia atnaujinimo

en: Property modified
lt: Savybė pakeista

en: Missing
lt: Trūksta

en: Replaced
lt: Pakeista

en: Ignored
lt: Ignoruota

en: External
lt: Išorinis

en: Conflict
lt: Konfliktas

en: Merged
lt: Sujungta

en: Incomplete
lt: Nebaigta

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LogDialog)
en: SVN Log
lt: SVN žurnalas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startLabel)
en: Start revision
lt: Pradinė revizija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, endLabel)
en: End revision
lt: Paskutinė revizija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_goButton)
en: Get Logs
lt: Gauti žurnalus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_PrevFiftyButton)
en: Previous entries
lt: Ankstesni įrašai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_ChangedList)
en: Copy from
lt: Kopijuota iš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonBlame)
en: Annotate
lt: Anotuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pbHelp)
en: Help
lt: Pagalba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pbClose)
en: Close
lt: Užverti

en: Revert this commit
lt: Atšaukti šį įkėlimą

en: &Move Here
lt: &Perkelti čia

en: &Copy Here
lt: &Kopijuoti čia

en: C&ancel
lt: &Atšaukti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, UrlDlg)
en: Open repository / working copy
lt: Atverti saugyklą / darbinę kopiją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Open repository or working copy
lt: Atverti saugyklą arba darbinę kopiją
