kdesvn - en to ug translation catalogue (121 entries)

en: Prompt
ug: ئەسكەرت

en: Please enter your password below.
ug: تۆۋەندىكى يەرگە ئىمنى كىرگۈزۈڭ.

en: &Bookmarks
ug: خەتكۈچلەر(&B)

en: Ready
ug: تەييار

en: Developer
ug: ئىجادىيەتچى

note: i18n: ectx: Menu (subversion_general)
en: General
ug: ئادەتتىكى

en: General Settings
ug: ئادەتتىكى تەڭشەك

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Color Settings
ug: رەڭ تەڭشىكى

note: i18n: ectx: Menu (subversion_repo)
en: Repository
ug: خەزىنە

note: i18n: ectx: Menu (generic_view)
en: View
ug: كۆرۈنۈش

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ug: ياردەم(&H)

note: i18n: ectx: Menu (local_context_single_conflicted) i18n: ectx: Menu (local_context_single_versioned) i18n: ectx: Menu (local_context_single_unversioned) i18n: ectx: Menu (local_context_multi)
en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

note: i18n: ectx: Menu (database_menu)
en: Database
ug: ساندان

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ug: تەڭشەك(&S)

en: Adding %1.
ug: «%1» نى قوشۇۋاتىدۇ.

en: Deleting %1.
ug: %1 نى ئۆچۈرۈۋاتىدۇ.

en: Replacing %1.
ug: %1 نى ئالماشتۇرۇۋاتىدۇ.

en: Transmitting file data
ug: ھۆججەتنىڭ سانلىق-مەلۇماتلىرىنى يوللاۋاتىدۇ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AuthDialogWidget)
en: Authentication
ug: كىملىك دەلىللەش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_PasswordLabel)
en: Password:
ug: ئىم:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_UsernameLabel)
en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CommitMessage)
en: Commit Message
ug: تاپشۇرۇش ئۇچۇرى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_SelectAllButton)
en: Select all
ug: ھەممىنى تاللا

en: Find
ug: ئىزدە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_ChangedList)
en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Entry
ug: تۈر

en: Add
ug: قوش

en: Copy
ug: كۆچۈر

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Replace
ug: ئالماشتۇر

en: Reject
ug: رەت قىل

en: Realm
ug: ساھە

en: Host
ug: ماشىنا

en: Fingerprint
ug: بارماق ئىزى

en: Document to open
ug: ئاچىدىغان پۈتۈك

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DisplaySettings)
en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: minutes
ug: مىنۇت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Left to right
ug: سولدىن ئوڭغا

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Bottom to top
ug: ئاستىدىن ئۈستىگە

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Right to left
ug: ئوڭدىن سولغا

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Top to bottom
ug: ئۈستىدىن ئاستىغا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Line
ug: قۇر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Revision
ug: تۈزىتىلمە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_startDateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_stopDateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Date
ug: چېسلا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Author
ug: ئاپتور

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Content
ug: مەزمۇن

en: Revert
ug: ئەسلىگە ياندۇر

en: Resolved
ug: ھەل قىلىندى

en: Skip
ug: ئۆتكۈزۈۋەت

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Added
ug: قوشۇلدى

en: Update
ug: يېڭىلا

en: Unlocked
ug: قۇلۇپسىزلانغان

en: The certificate has expired.
ug: گۇۋاھنامىنىڭ ۋاقتى ئوتكەن.

en: Save password
ug: ئىم ساقلا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_HeadOneLabel)
en: Rename
ug: ئات ئۆزگەرت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_HeadTwoLabel)
en: to
ug: غا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_NameLabel)
en: Property name:
ug: قۇرۇلۇش ئاتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_UrlLabel)
en: Enter URL:
ug: URL كىرگۈزۈڭ:

en: Property
ug: خاسلىق

en: Value
ug: قىممەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_stopNumberButton)
en: Number
ug: نومۇرى

en: Rotate clockwise
ug: سائەت ئىسترېلكىسى يۆنىلىشىدە چۆرگىلىتىش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_Destlabel)
en: Destination folder:
ug: نىشان قىسقۇچ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UUidForce) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ForceCheck)
en: Force
ug: مەجبۇرىي

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UUidIgnore)
en: Ignore
ug: پەرۋا قىلما

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UUidDefault)
en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: History
ug: ئىز

en: Properties
ug: خاسلىق

en: Display Properties
ug: كۆرسىتىش خاسلىقى

en: Details
ug: تەپسىلاتلار

en: Move
ug: يۆتكە

en: Check for updates
ug: يېڭىلانما بارمۇ تەكشۈرۈش

en: New folder
ug: يېڭى مۇندەرىجە

en: Unversioned
ug: نەشرسىز

en: Cleanup
ug: تازىلا

en: Resolve conflicts
ug: توقۇنۇشلارنى ھەل قىلىش

en: Commit
ug: تاپشۇر(_C)

en: Merge
ug: بىرىكتۈر

en: Merge...
ug: بىرىكتۈرۈش…

en: Open With...
ug: بۇنىڭدا ئېچىش…

en: Export
ug: ئېكسپورت قىل

en: Refresh
ug: يېڭىلا

en: Error
ug: خاتالىق

en: Navigation
ug: يولباشچى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_OutLabel)
en: Output to:
ug: چىقىرىش ئورنى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RecursiveCheck)
en: Recursive
ug: چوڭقۇرلاش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RelatedCheck)
en: Ignore ancestry
ug: ئىلگىرىكى نەشرىگە پەرۋا قىلما

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_DryCheck)
en: Dry run
ug: مەشىق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئاتى

en: Status
ug: ھالىتى

en: Other...
ug: باشقا…

en: %1 of %2
ug: %2 نىڭ %1

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Enter folder name:
ug: قىسقۇچ ئاتىنى كىرگۈزۈڭ:

en: Checksum
ug: يىغىندا تەكشۈر

en: Type
ug: تىپى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Folder
ug: قىسقۇچ

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Size
ug: چوڭلۇقى

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Normal
ug: نورمال

en: Addition
ug: قوشۇش

en: Deletion
ug: ئۆچۈر

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Exporting
ug: ئېكسپورت قىلىش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_ChangedList)
en: Item
ug: تۈرلەر

en: Missing
ug: يوقالغان

en: Ignored
ug: پەرۋا قىلمىدى

en: External
ug: سىرتقى

en: Conflict
ug: توقۇنۇش

en: Merged
ug: بىرلەشتۈرۈلگەن

en: Incomplete
ug: كەمتۈك

en: &Move Here
ug: بۇ جايغا يۆتكە(&M)

en: &Copy Here
ug: بۇ جايغا كۆچۈر(&C)

en: C&ancel
ug: ۋاز كەچ(&A)
