kdevpython - en to et translation catalogue (99 entries)

en: insert Shebang line
et: Shebang-rea lisamine

en: specify document encoding
et: dokumendi kodeeringu määramine

en: Add file header
et: Lisa failipäis

en: specify default parameter
et: vaikeparameetri määramine

en: Insert next positional variable
et: Lisa järgmine positsiooniline muutuja

en: Insert named variable
et: Lisa nimega muutuja

en: Format using str()
et: Vorminda str() abil

en: Format using repr()
et: Vorminda repr() abil

en: Format as left-aligned
et: Vorminda vasakjoondatuna

en: Format as right-aligned
et: Vorminda paremjoondatuna

en: Format as centered
et: Vorminda keskjoondatuna

en: Specify precision
et: Määra täpsus

en: Format as percentage
et: Vorminda protsendina

en: Format as character
et: Vorminda tähena

en: Format as binary number
et: Vorminda kahendarvuna

en: Format as octal number
et: Vorminda kaheksandarvuna

en: Format as hexadecimal number
et: Vorminda kuueteistkümnendarvuna

en: Format in scientific (exponent) notation
et: Vorminda teaduslikus (astendus)tähistuses

en: Format as fixed point number
et: Vorminda püsikomaarvuna

en: Initialize property
et: Omaduse initsialiseerimine

en: function
et: funktsioon

[ctx: programming; %1 is a code statement to be added in the editor]
en: Add "%1"
et: "%1" lisamine

en: Specify type for "%1"...
et: Määra "%1" tüüp...

en: Function return type
et: Funktsiooni tagastustüüp

en: Local variable
et: Kohalik muutuja

en: Sorry, cannot create hints for files which are not part of a project.
et: Vabandust, vihjeid ei saa luua failidele, mis ei kuulu projekti.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CorrectionWidget)
en: Specify correct type
et: Korrektse tüübi määramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, givenKindLabel)
en: Kind:
et: Liik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, givenIdentifierLabel)
en: Identifier:
et: Identifikaator:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, typeLabel)
en: Correct type:
et: Korrektne tüüp:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, typeText)
en: Code which evaluates to the type, e.g. int()
et: Tüüpi hindav kood, nt. int()

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, importsLabel)
en: Required modules:
et: Nõutavad moodulid:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, importsText)
en: A comma separated list of modules required for the type
et: Tüübile vajalike moodulite komadega eraldatud loend

en: The program being debugged raised an uncaught exception.
et: Silutav programm tekitas tabamata erindi.

en: You can now inspect the status of the program after it exited.
et: Pärast programmi töö lõppemist võib nüüd uurida selle olekut.

en: The debugger will silently stop when the next command is triggered.
et: Silur peatub vaikselt, kui käivitatakse järgmine käsk.

en: A plugin to debug Python applications with pdb.
et: Plugin Pythoni rakenduste silumiseks pdb-s.

en: Sorry, debugging is only supported for Python 3.x applications.
et: Vabandust, silumine on toetatud ainult Python 3.x rakenduste korral.

en: Unsupported interpreter
et: Toetamata interpretaator

en: Failed to find a valid data directory for kdevpythonsupport.
et: Kdevpythonsupportile ei leitud korrektset andmekataloogi.

en: Generate...
et: Genereeri...

en: Import From Editor
et: Impordi redaktorist

en: Copy the contents of the active editor window to a new file in the documentation directory
et: Aktiivse redaktoriakna sisu kopeerimine uude faili dokumentatsioonikataloogis.

en: Open File Manager
et: Ava failihaldur

[ctx: Edit selected files]
en: Edit Selected
et: Muuda valituid

en: Search Paths...
et: Otsinguteed...

[ctx: displays a list of search paths below]
en: Paths searched for documentation by kdev-python (in this order):
et: Kdev-pythoni otsitud dokumentatsiooniasukohad (selles järjekorras):

en: Enter a relative target path to copy %1 to:
et: Suhteline asukoht, kuhu %1 kopeerida:

en: This path must match what you use in Python to import this module. For example, enter "numpy/fft.py" for numpy.fft
et: See asukoht peab vastama sellele, mida kasutab Pythonis selle mooduli importimiseks. Näiteks numpy.fft korral kirjuta "numpy/fft.py".

en: After copying, you will be editing the new document.
et: Kopeerimise järel saad uut dokumenti muuta.

en: Please select at least one file from the list for editing.
et: Palun vali redigeerimiseks nimekirjast vähemalt üks fail.

en: Configure the Python interpreter to use
et: Kasutatava Pythoni interpretaatori seadistamine

en: Python executable
et: Pythoni täitmisfail

en: Select a python module to generate documentation for
et: Pythoni mooduli valimine, millele dokumentatsiooni genereerida

[ctx: refers to selecting a python module to perform some operation on]
en: Target module (e.g. "math")
et: Sihtmoodul (nt. "math")

en: Output filename
et: Väljundfaili nimi

en: Status and output
et: Olek ja väljund

en: The process has not been run yet.
et: Protsessi ei ole veel käivitatud.

en: Script output
et: Skripti väljund

en: Results
et: Tulemused

en: Close
et: Sulge

en: Save and close
et: Salvesta ja sulge

en: Generate
et: Genereeri

en: Couldn't find the introspect.py script; check your installation!
et: Skripti introspect.py ei leitud, kontrolli oma paigaldust!

en: Couldn't find a valid kdev-python data directory; check your installation!
et: Korrektset kdev-pythoni andmekataloogi ei leitud, kontrolli oma paigaldust!

en: Invalid output filename
et: Vigane väljundfaili nimi

en: The output file <br/>%1<br/> already exists, do you want to overwrite it?
et: Väljundfail <br/>%1<br/> on juba olemas, kas kirjutada see üle?

en: This file contains auto-generated documentation extracted
    from python run-time information. It is analyzed by KDevelop
    to offer features such as code-completion and syntax highlighting.
    If you discover errors in KDevelop's support for this module,
    you can edit this file to correct the errors, e.g. you can add
    additional return statements to functions to control the return
    type to be used for that function by the analyzer.
    Make sure to keep a copy of your changes so you don't accidentally
    overwrite them by re-generating the file.
et: See fail sisaldab automaatselt genereeritud dokumentatsiooni,
    mis on eksraktitud Pythoni käitusaja teabest. KDevelop analüüsib
    seda niisuguste võimaluste pakkumiseks, nagu automaatne
    lõpetamine ja süntaksi esiletõstmine. Kui avastad vigu KDevelopi
    toetuses sellele moodulile, võid vigade parandamiseks faili muuta,
    nt. lisada funktsioonidele täiendavaid tagastuslauseid, millega
    kontrollida tagastatavat tüüpi, mida selle funktsiooni korral
    analüsaator kasutab.
    Hoia kindlasti oma muutustest koopia alles, et sa ei kirjutaks neid
    kogemata üle, kui faili regenereerid.

en: Manage Documentation Files Used by the Python Plugin
et: Pythoni plugina kasutatavate dokumentatsioonifailide haldamine

en: Python Documentation
et: Pythoni dokumentatsioon

en: Generate documentation for module "%1"...
et: Mooduli "%1" dokumentatsiooni genereerimine...

en: Module "%1" not found
et: Moodulit "%1" ei leitud.

en: Declaration for "%1" not found in specified module
et: "%1" deklaratsiooni määratud moodulis ei leitud

en: First argument of __new__ method is not called cls, this is deprecated
et: __new__ meetodi esimeseks argumendiks ei ole cls, see on iganenud

en: First argument of class method is not called self, this is deprecated
et: Klassi meetodi esimeseks argumendiks ei ole self, see on iganenud

en: Non-static class method without arguments, must have at least one (self)
et: Mittestaatiline klassi meetod ilma argumentidega, peab olema vähemalt üks (self)

en: Return statement not within function declaration
et: Funktsiooni deklaratsioonis mitteleiduva lause tagastamine

[ctx: refers to an unknown type in programming]
en: unknown
et: tundmatu

[ctx: as in list of int, set of string]
en: %1 of %2
et: %1 tüübiga %2

[ctx: some object that can be called, in programming]
en: <callable>
et: <väljakutsutav>

[ctx: a set with some elements]
en: <iterable>
et: <itereeritav>

[ctx: refers to a type (in program code) which is not known]
en: mixed
et: segatüüpi

[ctx: refers to a type (in program code) which can have multiple values]
en: unsure (%1)
et: kaheldav (%1)

en: Undefined variable: %1
et: Defineerimata muutuja: %1

en: Attribute "%1" not found on accessed object
et: Atribuuti "%1" pöördutud objektis ei leitud

en: Configure Python Style Checking
et: Pythoni stiili kontrollimise seadistamine

en: Python Style Checking
et: Pythoni stiili kontroll

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, enableChecking)
en: Enable Style Checking
et: Stiili kontrollimise lubamine

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, disableErrors) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, enableErrors)
en: Comma-separated list of error codes
et: Veakoodide komadega eraldatud loend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Enable these errors and warnings:
et: Järgmiste veateadete ja hoiatuste lubamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum line length:
et: Rea maks. pikkus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Disable these errors and warnings:
et: Järgmiste veateadete ja hoiatuste keelamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: The `pycodestyle` Python module must be installed in order to use style checking.
et: Stiili kontrollimise võimaldamiseks peab olema paigaldatud Pythoni moodul "pycodestyle".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Python interpreter:
et: Pythoni interpretaator:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, pythonInterpreter)
en: Full path to python interpreter, leave empty for default
et: Pythoni interpretaatori täielik asukoht, vaikimisi asukoha kasutamiseks jäta tühjaks

en: Python Settings
et: Pythoni seadistused

en: Format source with the autopep8 formatter.
et: Lähtekoodi vormindamine autopep8 vormindajaga.

en: PEP8 checker error: %1
et: PEP8 kontrollija viga: %1

en: The PEP8 syntax checker does not seem to work correctly.
et: Paistab, et PEP8 süntaksi kontrollija ei tööta korralikult.
