kdevpython - en to uk translation catalogue (99 entries)

en: insert Shebang line
uk: вставити рядок з послідовністю «#!»

en: specify document encoding
uk: вказати кодування документа

en: Add file header
uk: Додати заголовок файла

en: specify default parameter
uk: вказати типовий параметр

en: Insert next positional variable
uk: Вставити наступну позиційну змінну

en: Insert named variable
uk: Вставити іменовану змінну

en: Format using str()
uk: Форматування за допомогою str()

en: Format using repr()
uk: Форматування за допомогою repr()

en: Format as left-aligned
uk: Форматувати з вирівнюванням ліворуч

en: Format as right-aligned
uk: Форматувати з вирівнюванням праворуч

en: Format as centered
uk: Форматувати за центром

en: Specify precision
uk: Вказати точність

en: Format as percentage
uk: Форматувати як значення відсотків

en: Format as character
uk: Форматувати як символ

en: Format as binary number
uk: Форматувати як двійкове число

en: Format as octal number
uk: Форматувати як вісімкове число

en: Format as hexadecimal number
uk: Форматувати як шістнадцяткове число

en: Format in scientific (exponent) notation
uk: Форматування у інженерному позначенні з множником степеня

en: Format as fixed point number
uk: Форматувати як число з нерухомою крапкою

en: Initialize property
uk: Ініціалізувати властивість

en: function
uk: функція

[ctx: programming; %1 is a code statement to be added in the editor]
en: Add "%1"
uk: Додати «%1»

en: Specify type for "%1"...
uk: Вкажіть тип для «%1»…

en: Function return type
uk: Тип повернутого функцією значення

en: Local variable
uk: Локальна змінна

en: Sorry, cannot create hints for files which are not part of a project.
uk: Вибачте, створення підказок щодо файлів, які не є частиною проєкту, не передбачено.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CorrectionWidget)
en: Specify correct type
uk: Вкажіть належний тип

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, givenKindLabel)
en: Kind:
uk: Різновид:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, givenIdentifierLabel)
en: Identifier:
uk: Ідентифікатор:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, typeLabel)
en: Correct type:
uk: Належний тип:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, typeText)
en: Code which evaluates to the type, e.g. int()
uk: Код, за яким значення приводиться до типу, наприклад int().

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, importsLabel)
en: Required modules:
uk: Потрібні модулі:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, importsText)
en: A comma separated list of modules required for the type
uk: Список відокремлених комами записів модулів, потрібних для роботи з типом.

en: The program being debugged raised an uncaught exception.
uk: Під час діагностичного запуску програми сталося невідоме виключення.

en: You can now inspect the status of the program after it exited.
uk: Тепер можна ознайомитися зі станом програми після завершення її роботи.

en: The debugger will silently stop when the next command is triggered.
uk: Інструмент діагностики зупинить роботу без повідомлень, коли буде віддано наступну програму.

en: A plugin to debug Python applications with pdb.
uk: Додаток для діагностування програм мовою Python за допомогою pdb.

en: Sorry, debugging is only supported for Python 3.x applications.
uk: Вибачте, діагностування передбачено лише для програм Python 3.x.

en: Unsupported interpreter
uk: Непідтримуваний інтерпретатор

en: Failed to find a valid data directory for kdevpythonsupport.
uk: Не вдалося знайти коректний катало даних для kdevpythonsupport.

en: Generate...
uk: Створити…

en: Import From Editor
uk: Імпортувати з редактора

en: Copy the contents of the active editor window to a new file in the documentation directory
uk: Копіювати вміст активного вікна редактора до нового файла у каталозі документації

en: Open File Manager
uk: Відкрити вікно керування файлами

[ctx: Edit selected files]
en: Edit Selected
uk: Редагувати позначені

en: Search Paths...
uk: Шляхи пошуку…

[ctx: displays a list of search paths below]
en: Paths searched for documentation by kdev-python (in this order):
uk: Каталоги, у яких kdev-python виконуватиме пошук документації (у вказаному порядку):

en: Enter a relative target path to copy %1 to:
uk: Вкажіть відносний шлях призначення для копіювання %1:

en: This path must match what you use in Python to import this module. For example, enter "numpy/fft.py" for numpy.fft
uk: Цей шлях має відповідати шляху, який використовується у Python для імпортування цього модуля. Ви, наприклад, можете вказати «numpy/fft.py» для numpy.fft

en: After copying, you will be editing the new document.
uk: Після копіювання ви редагуватимете новий документ.

en: Please select at least one file from the list for editing.
uk: Будь ласка, позначте у списку хоча б один документ для редагування.

en: Configure the Python interpreter to use
uk: Налаштуйте інтерпретатор Python, який слід використовувати

en: Python executable
uk: Виконуваний файл Python

en: Select a python module to generate documentation for
uk: Виберіть модуль python для створення документації

[ctx: refers to selecting a python module to perform some operation on]
en: Target module (e.g. "math")
uk: Модуль призначення (наприклад «math»)

en: Output filename
uk: Назва файла результатів

en: Status and output
uk: Стан і результат

en: The process has not been run yet.
uk: Процес ще не запущено.

en: Script output
uk: Дані, виведені скриптами

en: Results
uk: Результати

en: Close
uk: Закрити

en: Save and close
uk: Зберегти і закрити

en: Generate
uk: Створити

en: Couldn't find the introspect.py script; check your installation!
uk: Не вдалося знайти скрипт introspect.py. Перевірте, чи належним чином встановлено програми!

en: Couldn't find a valid kdev-python data directory; check your installation!
uk: Не вдалося знайти коректний каталог даних kdev-python. Перевірте, чи належним чином встановлено програму!

en: Invalid output filename
uk: Некоректна назва файл результатів

en: The output file <br/>%1<br/> already exists, do you want to overwrite it?
uk: Файл результатів <br/>%1<br/> вже існує. Хочете його перезаписати?

en: This file contains auto-generated documentation extracted
    from python run-time information. It is analyzed by KDevelop
    to offer features such as code-completion and syntax highlighting.
    If you discover errors in KDevelop's support for this module,
    you can edit this file to correct the errors, e.g. you can add
    additional return statements to functions to control the return
    type to be used for that function by the analyzer.
    Make sure to keep a copy of your changes so you don't accidentally
    overwrite them by re-generating the file.
uk: У цьому файлі міститься автоматично створена документація, видобута
    з даних, отриманих під час роботи python. Код проаналізовано KDevelop
    з метою реалізації можливостей програми, зокрема автодоповнення та
    підсвічування синтаксичних конструкцій.
    Якщо вами буде виявлено помилки у підтримці KDevelop цього модуля,
    ви можете внести зміни до файла документації з метою виправлення
    помилок. Наприклад, ви можете додати інструкції return до функцій для
    для керування типом повернених значень, який буде використано для
    функції інструментом аналізу. Зробіть копію внесених змін, щоб
    випадково не перезаписати файл під час його повторного автоматичного
    створення.

en: Manage Documentation Files Used by the Python Plugin
uk: Керування файлами документації, що використовуються додатком Python

en: Python Documentation
uk: Документація з Python

en: Generate documentation for module "%1"...
uk: Створити документацію для модуля «%1»…

en: Module "%1" not found
uk: Не знайдено модуля «%1»

en: Declaration for "%1" not found in specified module
uk: У вказаному модулі не знайдено оголошення «%1»

en: First argument of __new__ method is not called cls, this is deprecated
uk: Перший аргумент методу __new__ не названо cls. Такий варіант коду вважається застарілим.

en: First argument of class method is not called self, this is deprecated
uk: Перший аргумент методу класу не викликається автономно (self), такі синтаксичні конструкції вважаються застарілими

en: Non-static class method without arguments, must have at least one (self)
uk: Нестатичний метод класу без аргументів. Має бути принаймні один аргумент (self)

en: Return statement not within function declaration
uk: Інструкція return поза межами оголошення функції

[ctx: refers to an unknown type in programming]
en: unknown
uk: невідомий

[ctx: as in list of int, set of string]
en: %1 of %2
uk: %1 з %2

[ctx: some object that can be called, in programming]
en: <callable>
uk: <придатний до виклику>

[ctx: a set with some elements]
en: <iterable>
uk: <придатний до ітерації>

[ctx: refers to a type (in program code) which is not known]
en: mixed
uk: мішаний

[ctx: refers to a type (in program code) which can have multiple values]
en: unsure (%1)
uk: невизначений (%1)

en: Undefined variable: %1
uk: Невизначена змінна: %1

en: Attribute "%1" not found on accessed object
uk: У об’єкті доступу не знайдено атрибута «%1»

en: Configure Python Style Checking
uk: Налаштувати перевірку стилю Python

en: Python Style Checking
uk: Перевірка стилю Python

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, enableChecking)
en: Enable Style Checking
uk: Увімкнути перевірки стилю

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, disableErrors) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, enableErrors)
en: Comma-separated list of error codes
uk: Список відокремлених комами значень кодів помилок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Enable these errors and warnings:
uk: Увімкнути ці повідомлення про помилки і попередження:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum line length:
uk: Максимальна довжина рядка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Disable these errors and warnings:
uk: Вимкнути ці повідомлення про помилки і попередження:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: The `pycodestyle` Python module must be installed in order to use style checking.
uk: Для перевірки стилю слід встановити модуль «pycodestyle» Python.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Python interpreter:
uk: Інтерпретатор Python:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, pythonInterpreter)
en: Full path to python interpreter, leave empty for default
uk: Шлях до інтерпретатора Python повністю. Не заповнюйте, якщо використовуватимете типовий.

en: Python Settings
uk: Параметри Python

en: Format source with the autopep8 formatter.
uk: Форматування коду за допомогою засобу форматування autopep8.

en: PEP8 checker error: %1
uk: Помилка під час перевірки PEP8: %1

en: The PEP8 syntax checker does not seem to work correctly.
uk: Здається, засіб перевірки синтаксичних конструкцій PEP8 не працює належним чином.
