kdevappwizard - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Could not initialize DVCS repository
bg: Грешка при генериране на DVCS хранилище

en: Could not add files to the DVCS repository
bg: Файловете не могат да се добавят към DVCS хранилището

en: Could not import project into %1.
bg: Грешка при зареждане на проект в %1.

en: Could not import project
bg: Грешка при зареждане на проект

en: Could not checkout imported project
bg: Зареденият проект не може да се провери

en: Could not create new project
bg: Не може да се създаде нов проект

en: The file %1 cannot be created.
bg: Грешка при създаване на файл %1

en: Project Templates
bg: Шаблони за проект

en: Invalid location
bg: Неправилно местоположение

en: Empty project name
bg: Напишете име на проекта

en: Invalid project name
bg: Неправилно име на проект

en: Unable to create subdirectories, missing permissions on: %1
bg: Грешка при създаване на каталози, липсват правомощия в: %1

en: Invalid project template, please choose a leaf item
bg: Неправилен шаблон на проект, изберете запис от списъка

en: The specified path already exists and contains files. Are you sure you want to proceed?
bg: Посоченият път съществува и съдържа файлове. Сигурен ли сте, че искате да продължите?
