kdevplatform - en to bg translation catalogue (80 entries)

en: Ignore
bg: Пренебрегване

en: Breakpoint
bg: Точка на прекъсване

en: Type
bg: Вид

en: Location
bg: Местоположение

en: Condition
bg: Условие

en: State
bg: Състояние

[ctx: New breakpoint]
en: &New
bg: &Нов

[ctx: Code breakpoint]
en: &Code
bg: &Код

en: &Delete
bg: &Изтриване

en: Depth
bg: Дълбочина

en: Function
bg: Функция

en: Source
bg: Източник

en: Threads:
bg: Нишки:

en: Remote Path
bg: Отдалечен път

en: Local Path
bg: Локален път

en: Delete
bg: Изтриване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, configName)
en: Name
bg: Име

en: Value
bg: Стойност

en: &Format
bg: &Формат

en: &Natural
bg: &Естествен

en: &Binary
bg: &Двоичен

en: &Octal
bg: &Осмичен

en: &Decimal
bg: Де&сетичен

en: &Hexadecimal
bg: &Шестнадесетичен

en: &Copy Value
bg: &Копиране на стойността

en: Documentation
bg: Документация

en: Background Parser
bg: Фонов анализатор на синтаксиса

en: Could not open file '%1'
bg: Грешка при отваряне на файла "%1"

en: Type:
bg: Вид:

en: Scope: %1
bg: Обхват: %1

en: Access: %1
bg: Достъп: %1

en: Show uses
bg: Показване на употребите

en: Show documentation for
bg: Показване на документация за

en: function
bg: функция

en:  from
bg:  от

en: Inherited by
bg: Наследено от

[ctx: A declaration that is unknown]
en: Unknown
bg: Непознато

[ctx: Files included into this file]
en: Includes
bg: Включвания

[ctx: Count of files this file was included into]
en: Included by
bg: Включено в

en: Class
bg: Клас

en: Variable
bg: Променлива

en: Namespace
bg: Пространство на имената

en: Problem
bg: Проблем

en: Unknown context
bg: Непознат контекст

en: Global
bg: Глобален

en: Definition
bg: Дефиниция

en: Declaration
bg: Декларация

en: Disk
bg: Диск

en: Unknown
bg: Непознато

[ctx: @title:column buildset item name]
en: Name
bg: Име

[ctx: @title:column buildset item path]
en: Path
bg: Път

en: &Restart
bg: Пре&зареждане

en: Restart program
bg: Презареждане на програмата

note: i18n: ectx: ToolBar (debugToolBar)
en: Debugger Toolbar
bg: Инструменти за проследяване на грешки

en: Untitled
bg: Неозаглавено

en: *|Text File
bg: *|Текстов файл

en: Loading Project %1
bg: Зареждане на проект %1

en: Unable to get project file: %1
bg: Грешка при получаване файла на проекта: %1

en: Invalid Location: %1
bg: Неправилно местоположение: %1

en: Unable to create configuration file %1
bg: Грешка при създаване на файл с настройки %1

en: No active document
bg: Няма активен документ

[ctx: @item:inmenu]
en: <%1> Unnamed job
bg: <%1> Неозаглавена задача

[ctx: @title:menu]
en: %1 As...
bg: %1 като...

en: Copy of %1
bg: Копие на %1

en: Create New Session
bg: Започване на нова сесия

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UiConfig)
en: User Interface
bg: Потребителски интерфейс

en: New %1
bg: Нов %1

en: New Style
bg: Нов стил

en:  Line: %1 Col: %2
bg:  Ред: %1 Знак: %2

en: Line: 00000 Col: 000
bg: Ред: 00000 Знак: 000

en: Show warnings
bg: Показване на предупреждения

en: Working Directory does not exist: %1
bg: Работната папка не съществува: %1

en: Working Directory is not absolute: %1
bg: Работната папка не е абсолютен път: %1

en: Command finished with error %1.
bg: Програмата е приключи с грешка %1

en: Command exited with value %1.
bg: Програмата е приключи със състояние %1

en: Branch "%1" already exists.
    Please, choose another name.
bg: Клонът "%1" вече съществува.
    Изберете друго име.

en: Branch "%1" already exists.
bg: Клонът "%1" вече съществува.

en: Are you sure you want to rename "%1" to "%2"?
bg: Наистина ли искате да преименувате "%1" в "%2"?

en: There are no differences.
bg: Няма разлики.

en: Old Messages
bg: Стари съобщения
