KDevelop - en to br translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
br: Barrenn kentañ an ostilhoù

en: Code
br: Kod

en: Kate editor component
br: Aozer ar parzhioù Kate

en: QMake projectmanager
br: Merour raktres QMake

en: Fortran documentation
br: Teuliadur Fortran

en: Doxygen wizard
br: Skoazeller Doxygen
