kdevplatform - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: There is a quoting error in the arguments for the launch configuration '%1'. Aborting start.
bs: Ima greška s navodniima u argumentima za pokretačku konfiguraciju '%1'. Prekidam start.

en: A shell meta character was included in the arguments for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
bs: Meta-znak školjke je bio uključen u argumentima za pokretačku konfiguraciju '%1', Ovo nije podržano trenutno. Prekidam start.

en: Couldn't resolve the dependency: %1
bs: Ne mogu razriješiti zavisnost: %1

en: No valid executable specified
bs: Ispravan izvršni program nije naveden

en: There is a quoting error in the executable for the launch configuration '%1'. Aborting start.
bs: Ima greška u navodnicima izvršnog programa za pokretačku konfiguraciju '%1'. Prekidam start.

en: A shell meta character was included in the executable for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
bs: Meta-znak školjke je bio uključen u izvršnom programu za pokretačku konfiguraciju '%1', Ovo nije podržano trenutno. Prekidam start.

en: Native Application
bs: Prirodni program

en: Compiled Binary
bs: Kompajlirani binarni program
