kdevelop - en to bs translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
bs: Ovlašćenja

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: View
bs: Pogled

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: Bookmarks
bs: Zabilješke

en: The document "%1" has unsaved changes. Would you like to save them?
bs: Dokument "%1" ima nesnimljene promjene. Želite li ih snimiti?

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage Byte Array View Profiles...
bs: Upravljaj profilima poglaeda na niz bajtova...
