kdevplatform - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Custom Patch
bs: Vlasitta zakrpa

en: <b><span style="color:red">Conflict</span></b><br/>
bs: <b><span style="color:red">Konflikt</span></b><br/>

en: Applied.<br/>
bs: Primijenjeno.<br/>

en: Insertion<br/>
bs: Ubacivanje<br/>

en: Removal<br/>
bs: Uklanjanje<br/>

en: Previous:<br/>
bs: Prethodno:<br/>

en: Reverted.<br/>
bs: Vraćeno.<br/>

en: Alternative:<br/>
bs: Alternativa:<br/>

en: Could not apply the change: Text should be "%1", but is "%2".
bs: Ne mogu primijeniti promjenu: Tekst treba biti "%1", ali je "%2".

[ctx: %1: number of changed hunks, %2: file name]
en: %2 (1 hunk) | %2 (%1 hunks)
bs[0]: %2 (%1 komad)
bs[1]: %2 (%1 komada)
bs[2]: %2 (%1 komada)

en: Running tests: %p%
bs: Pokrećem testove: %p%

en: Test passed | All %1 tests passed
bs[0]: %1 test prošao
bs[1]: %1 testa prošla
bs[2]: %1 testova prošlo

en: Test results: %1 passed, %2 failed, %3 errors
bs: Rezultati testa: %1 prošlo, %2 neuspjelo, %3 greške
