kde 49i410 - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Please select only one item for this operation
bs: Molim odaberite samo jednu stavku za ovu operaciju

en: No files or message specified
bs: Nema navedenih datoteka ili poruka

en: Please select a file for this operation
bs: Molim odaberite datoteku za ovu operaciju

en: Directory not supported for this operation
bs: Direktorij nije podržan za ovu operaciju

en: error: %1
bs: greška: %1
