kdevplatform - en to bs translation catalogue (6 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Which files to display the problems for
bs: U kojim datotekama prikazati probleme

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current document
bs: Prikaži probleme u trenutnom dokumentu

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all open documents
bs: Prikaži probleme u svim otvorenim dokumentima

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current project
bs: Prikaži probleme u trenutnom projektu

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all projects
bs: Prikaži probleme u svim projektima

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in imported files
bs: Prikaži probleme u uvezenim datotekama
