kde 49i410 - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Please specify a build folder.
bs: Molimo odredite početni folder.

en: Run QMake in %1
bs: Pokreni QMake u %1

en: *** Exited with return code: %1 ***
bs: *** Izlaz s povratnim kodom: %1 ***

en: *** Process aborted ***
bs: *** Proces prekinut ***

en: *** Crashed with return code: %1 ***
bs: *** Krah s izlaznim kodom: %1 ***
