kdevelop - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Name cannot be empty.
bs: Polje za ime ne može biti prazno.

en: Documentation provided by GHNS
bs: Dokumentaciju obezbijedio GHNS

en: Qt Compressed Help file is not valid.
bs: Qt kompresovana datoteka pomoći nevažeća

en: Documentation already imported
bs: Dokumentacija već uvezena

en: Could not find any documentation for '%1'
bs: Ne mogu naći dokumentaciju za '%1'

en: QtHelp Home Page
bs: QtHelp Internet stranica
