kdevplatform - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Could not initialize DVCS repository
bs: Ne mogu inicijalizirati DVCS repozitorij

en: Could not add files to the DVCS repository
bs: Ne mogu dodati datoteke u DVCS repozitorij

en: Could not import project into %1.
bs: Ne mogu uvesti projekt u %1.

en: Could not import project
bs: Ne mogu uvesti projekt

en: Could not checkout imported project
bs: Ne mogu izvdojiti uvezeni projekt

en: Could not create new project
bs: Ne mogu kreirati novi projekt

en: The file %1 cannot be created.
bs: Datoteka %1 ne može biti stvorena.

en: Project Templates
bs: Projektni šabloni

en: Invalid location
bs: Pogrešna lokacija

en: Empty project name
bs: Prazno ime projekta

en: Invalid project name
bs: Nevažeće ime projekta

en: Unable to create subdirectories, missing permissions on: %1
bs: Ne mogu kreirati poddirektorije, nedostaju prava na: %1

en: Invalid project template, please choose a leaf item
bs: Pogrešan predložak projekta, odaberite objekt koji je na listovima stabla

en: The specified path already exists and contains files. Are you sure you want to proceed?
bs: Navedena staza već postoji i sadrži datoteke. Da li ste sigurni da želite nastaviti?
