kdevelop - en to ca translation catalogue (13 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Configure Make Settings
ca: Configura l'arranjament del Make

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: &Abort on first error:
ca: C&ancel·la al primer error:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Display commands but do not execute them:
ca: &Mostra les ordres però no les executis:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Insta&ll as root:
ca: Insta&l·la com a «root»:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rootinstallationcommandLabel)
en: Root installation &command:
ca: &Ordre d'instal·lació com a «root»:

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Number of simultaneous jobs:
ca: &Nombre de treballs simultanis:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Make executable:
ca: Executable del Make:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Default make &target:
ca: Objec&tiu de «make» per omissió:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Additional ma&ke options:
ca: Opcions addicionals de «ma&ke»:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Active environment &profile:
ca: &Perfil de l'entorn actiu:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Override number of &jobs:
ca: Superposa el nombre de &treballs:

en: Build item no longer available
ca: L'element de construcció ja no està disponible

en: Internal error: cannot build a file item
ca: Error intern: no s'ha pogut construir un element de fitxer
