kdevelop - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Unable to find ninja executable. Is it installed on the system?
ca: No s'ha pogut trobar l'executable de «ninja». Està instal·lat en el sistema?

en: Cannot specify prefix in %1, on ninja
ca: No es pot especificar el prefix a %1, sobre el ninja

[ctx: @title:tab]
en: Configure Ninja settings
ca: Configura l'arranjament de Ninja

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Display commands but do not execute them:
ca: &Mostra les ordres però no les executis:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Install as &root:
ca: Instal·la com a «&root»:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rootinstallationcommandLabel)
en: Root installation &command:
ca: &Ordre d'instal·lació com a «root»:

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, jobOverrideLabel)
en: &Number of simultaneous jobs:
ca: &Nombre de treballs simultanis:

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Count of &errors to be tolerated:
ca: Nombre d'errors a tolerar:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Additional ninja &options:
ca: &Opcions addicionals de Ninja:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Active environment &profile:
ca: &Perfil de l'entorn actiu:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: O&verride number of jobs:
ca: &Superposa el nombre de treballs:
