kdevelop - en to ca translation catalogue (10 entries)

[ctx: @item:menu]
en: Other...
ca: Altres...

[ctx: @title:menu]
en: Open With
ca: Obre amb

[ctx: @title:menu]
en: Embedded Editors
ca: Editors incrustats

[ctx: @title:menu]
en: External Applications
ca: Aplicacions externes

[ctx: @action:inmenu]
en: Open
ca: Obre

[ctx: @item:inmenu]
en: Default Editor
ca: Editor per defecte

[ctx: %1: mime type name, %2: app/part name]
en: Do you want to open all '%1' files by default with %2?
ca: Voleu obrir tots els fitxers «%1» per defecte amb %2?

[ctx: @title:window]
en: Set as Default?
ca: S'ha d'establir com a predeterminat?

[ctx: @action:button]
en: Set as Default
ca: Estableix com a predeterminat

[ctx: @action:button]
en: Do Not Set
ca: No l'estableixis
