kdevelop - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: The variable P4CONFIG is not set. Is perforce installed on the system?
ca: No s'ha definit la variable P4CONFIG. Es troba instal·lat el «perforce» al sistema?

en: Please select only one item for this operation
ca: Si us plau, seleccioneu només un element per a aquesta operació

en: No files or message specified
ca: No s'ha especificat cap fitxer o missatge

en: Please select a file for this operation
ca: Si us plau, seleccioneu un fitxer per a aquesta operació

en: Directory not supported for this operation
ca: Un directori no està admès per aquesta operació

[ctx: @action::inmenu]
en: Edit
ca: Edita

en: error: %1
ca: Error: %1

en: Unable to find perforce executable. Is it installed on the system? Is it in your PATH?
ca: No s'ha pogut trobar l'executable del «perforce». Està instal·lat en el sistema? Està a PATH?

en: P4 Client failed with exit code: %1
ca: El client P4 ha fallat amb el codi de sortida: %1

en: P4 Client failed with error code: %1
ca: El client P4 ha fallat amb el codi d'error: %1

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUrl)
en: Source directory:
ca: Directori del codi font:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelExec)
en: P4 executable:
ca: Executable P4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelP4port)
en: P4 Port
ca: Port P4

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, p4portEdit)
en: The format of P4PORT for Perforce applications is protocol:host:port, or port by itself if both the Perforce application and versioning service are running on the same host. Port numbers must be in the range 1024 through 32767
ca: El format de P4PORT per a les aplicacions Perforce és protocol:host:port, o port mateix si l'aplicació Perforce i el servei de versionat s'executen al mateix servidor. Els números de port han d'estar a l'interval des del 1024 fins al 32767

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelP4user)
en: P4 User
ca: Usuari P4

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, p4userEdit)
en: Current Perforce user name. By default, the Perforce username is the same as the OS username
ca: Nom d'usuari actual de Perforce. De manera predeterminada, el nom d'usuari de Perforce és el mateix que el nom d'usuari del SO

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelP4client)
en: P4 Client
ca: Client P4

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, p4clientEdit)
en: Name of current client workspace on the Perforce server
ca: Nom de l'espai de treball del client actual al servidor Perforce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelP4config)
en: P4 Config
ca: Configuració P4

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, p4configEdit)
en: Contains a file name without a path. The specified file is used to store other Perforce environment variables
ca: Conté un nom de fitxer sense cap camí. El fitxer especificat s'usa per a emmagatzemar altres variables d'entorn de Perforce

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testP4setupButton)
en: Test
ca: Prova

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButtonConfig)
en: Config File
ca: Fitxer de configuració

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButtonVariables)
en: User/Port Config
ca: Configuració usuari/port
