kdevelop - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Documentation in the %1
ca: Documentació a la %1

en: Not available any more: %1
ca: Ja no està disponible: %1

en: Not available any more
ca: Ja no està disponible

[ctx: %1: function signature]
en: Return: %1
ca: Retorna: %1

[ctx: %1: file path]
en: File: %1
ca: Fitxer: %1

note: i18n: ectx: ToolBar (quickOpenToolBar)
en: Quick Open Toolbar
ca: Barra d'eines d'obertura ràpida

[ctx: %1: project name]
en: Project %1
ca: Projecte %1

en: Not parsed yet
ca: Encara no s'ha analitzat

[ctx: @item no project]
en: none
ca: cap

[ctx: @item quick open item type]
en: Functions
ca: Funcions

[ctx: @item quick open scope]
en: Project
ca: Projecte

[ctx: @item quick open scope]
en: Includes
ca: Capçaleres

[ctx: @item quick open scope]
en: Includers
ca: Incloses a

[ctx: @item quick open scope]
en: Currently Open
ca: Obert actualment

[ctx: @item quick open item type]
en: Files
ca: Fitxers

[ctx: @item quick open item type]
en: Documentation
ca: Documentació

[ctx: @item quick open item type]
en: Actions
ca: Accions

[ctx: @action]
en: &Quick Open
ca: Obertura &ràpida

[ctx: @action]
en: Quick Open &File
ca: Obre ràpidament un &fitxer

[ctx: @action]
en: Quick Open &Class
ca: Obre ràpidament una &classe

[ctx: @action]
en: Quick Open &Function
ca: Obre ràpidament una &funció

[ctx: @action]
en: Quick Open &Already Open File
ca: Obre ràpidament un fitxer &ja obert

[ctx: @action]
en: Quick Open &Documentation
ca: Obre ràpidament una &Documentació

[ctx: @action]
en: Quick Open &Actions
ca: Obre ràpidament les &accions

[ctx: @action]
en: Jump to Declaration
ca: Salta a la declaració

[ctx: @action]
en: Jump to Definition
ca: Salta a la definició

[ctx: @action]
en: Embedded Quick Open
ca: Obertura ràpida incrustada

[ctx: @action jump to]
en: Next Function
ca: Funció següent

[ctx: @action jump to]
en: Previous Function
ca: Funció anterior

[ctx: @action open outline quick open menu]
en: Outline
ca: Esquema

[ctx: @title:window]
en: Quick Open
ca: Obertura ràpida

[ctx: @title:window]
en: Outline
ca: Esquema

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, searchLine)
en: Quick Open...
ca: Obertura ràpida...

[ctx: @info:tooltip]
en: Search for files, classes, functions and more, allowing you to quickly navigate in your source code.
ca: Cerca fitxers, classes, funcions i més, permetent-vos navegar ràpidament pel codi font.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: Search:
ca: Cerca:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, okButton)
en: Open
ca: Obert

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
ca: Cancel·la

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Scopes:
ca: &Àmbits:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Items:
ca: elements:
