kdevelop - en to ca translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Refresh
ca: Actualitza

[ctx: @title:window]
en: Project Changes
ca: Canvis al projecte

[ctx: @action]
en: Locate Current Document
ca: Ubica el document actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Locate the current document and select it
ca: Ubica el document actual i el selecciona

[ctx: @action]
en: Reload View
ca: Actualitza la vista

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh the view for all projects, in case anything changed
ca: Actualitza la vista de tots els projectes, en cas de qualsevol canvi
