kdevelop - en to ca translation catalogue (13 entries)

[ctx: @action]
en: Rebuild Environment
ca: Torna a construir l'entorn

[ctx: @info:whatsthis]
en: Recompiles all dependencies for a fresh environment.
ca: Torna a compilar totes les dependències per a un entorn fresc.

[ctx: @action]
en: Export Flatpak Bundle...
ca: Exporta el paquet de Flatpak...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Exports the current build into a 'bundle.flatpak' file.
ca: Exporta la construcció actual a un fitxer «bundle.flatpak».

[ctx: @action]
en: Send to Device...
ca: Envia a un dispositiu...

[ctx: @title:window]
en: Export %1
ca: Exporta %1

en: Flatpak Bundle (*.flatpak)
ca: Paquet de Flatpak (*.flatpak)

[ctx: @action:inmenu]
en: Rebuild Flatpak Environment: %1
ca: Torna a construir l'entorn Flatpak: %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Build Flatpak Environment %1 for %2
ca: Construeix l'entorn Flatpak %1 per a %2

[ctx: @title:window]
en: Choose Tag Name
ca: Escolliu el nom de l'etiqueta

[ctx: @label:textbox]
en: Device hostname:
ca: Nom de la màquina del dispositiu:

en: Bundling
ca: Empaquetament

en: Run on Device
ca: Executa en el dispositiu
