kdevelop - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Qt Compressed Help Files
ca: Fitxers d'ajuda comprimida de les Qt

[ctx: @title:window]
en: Modify Entry
ca: Modifica l'entrada

[ctx: @title:window]
en: Add New Entry
ca: Afegeix una entrada nova

en: Name cannot be empty.
ca: El nom no pot estar buit.

[ctx: @action:button Allow user to get some API documentation with GHNS]
en: Get New Documentation
ca: Obtén la documentació nova

en: The command "qmake -query" could not provide a path to a QtHelp file (QCH).
ca: L'ordre «qmake -query» no ha pogut proporcionar un camí a un fitxer QtHelp (QCH).

en: Documentation provided by GHNS
ca: Documentació subministrada pel GHNS

en: Qt Compressed Help file is not valid.
ca: El fitxer d'ajuda comprimida de les Qt no és vàlid.

en: Documentation already imported
ca: Ja s'ha importat la documentació

[ctx: @title:tab]
en: Qt Help
ca: Ajuda de Qt

[ctx: @title:tab]
en: Configure Qt Help Settings
ca: Configura els paràmetres de l'ajuda de Qt

[ctx: @info:tooltip]
en: Modify
ca: Modifica

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
ca: Suprimeix

[ctx: @info:tooltip]
en: Please uninstall this via GHNS.
ca: Desinstal·leu-ho via GHNS.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, boxAutoLoad)
en: Load Qt Help Documentation from System Locations
ca: Carrega la documentació d'ajuda de les Qt des de les ubicacions del sistema

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoadQtApiDocs)
en: &Load Qt API documentation:
ca: Carrega &la documentació de l'API de les Qt:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoadFromDirectory)
en: Load Qt Help files from directory:
ca: Carrega els fitxers d'ajuda de les Qt des del directori:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, boxQchManage)
en: Install Additional Documentation Files
ca: Instal·la fitxers de documentació addicional

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Name
ca: Nom

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Path
ca: Camí

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
ca: Afegeix

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Icon:
ca: Icona:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, qchIcon)
en: Select an icon
ca: Seleccioneu una icona

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
ca: Nom:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, qchName)
en: Enter a name
ca: Introduïu un nom

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, qchName)
en: Select a name...
ca: Seleccioneu un nom...

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Path:
ca: Camí:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, qchRequester)
en: Select a Qt Help file...
ca: Seleccioneu un fitxer d'ajuda de les Qt...

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, qchRequester)
en: Select a Qt Help file...
ca: Seleccioneu un fitxer d'ajuda de les Qt...

en: Could not find any documentation for '%1'
ca: No s'ha pogut trobar cap documentació per a «%1»

en: %1 Home Page
ca: Pàgina inicial del %1
