kdevelop - en to ca translation catalogue (27 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter a case-insensitive regular expression to filter the output view
ca: Introduïu una expressió regular sense distinció entre majúscules i minúscules per a filtrar la visualització de la sortida

[ctx: @title:window]
en: Output View
ca: Vista de la sortida

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the currently active output view
ca: Tanca la vista de sortida actualment activa

[ctx: @info:tooltip]
en: Close all other output views
ca: Tanca totes les altres vistes de sortida

[ctx: @action]
en: Previous Output
ca: Sortida anterior

[ctx: @action]
en: Next Output
ca: Sortida següent

[ctx: @action]
en: Select Activated Item
ca: Selecciona l'element activat

[ctx: @action]
en: Focus when Selecting Item
ca: Focus en seleccionar un element

[ctx: @action]
en: Word Wrap
ca: Ajust de les paraules

[ctx: @action]
en: First Item
ca: Primer element

[ctx: @action]
en: Previous Item
ca: Element anterior

[ctx: @action]
en: Next Item
ca: Element següent

[ctx: @action]
en: Last Item
ca: Últim element

[ctx: @action]
en: Clear
ca: Neteja

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
ca: Cerca...

[ctx: @action %1: output type, e.g. Build or Run]
en: Configure %1 Output
ca: Configura la sortida %1

[ctx: @info:tooltip %1 - position in the pattern, %2 - textual description of the error]
en: Filter regular expression pattern error at offset %1: %2
ca: Error al patró d'expressió regular del filtre al desplaçament %1: %2

[ctx: @title:window %1: output type, e.g. Build or Run]
en: Configure %1 Output
ca: Configuració de la sortida %1

[ctx: @option:check]
en: Limit the number of output views
ca: Limita el nombre de vistes de la sortida

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatically close oldest output views
ca: Tanca automàticament les vistes de sortida més antigues

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum output view count
ca: Nombre màxim de vistes de sortida

[ctx: @info:tooltip]
en: The oldest output view is closed when
    the number of views exceeds this value
ca: La vista de sortida més antiga es tancarà quan
    el nombre de vistes excedeixi aquest valor

[ctx: @title:window]
en: Build
ca: Construcció

[ctx: @title:window]
en: Run
ca: Execució

[ctx: @title:window]
en: Debug
ca: Depuració

[ctx: @title:window]
en: Test
ca: Prova

[ctx: @title:window]
en: Version Control
ca: Control de versions
