kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (34 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create New Project
ca@valencia: Crea un projecte nou

[ctx: @title:tab Page for version control options]
en: Version Control
ca@valencia: Control de versions

[ctx: @action]
en: New from Template...
ca@valencia: Nou des d'una plantilla...

[ctx: @info:tooltip]
en: Generate a new project from a template
ca@valencia: Genera un projecte nou a partir d'una plantilla

[ctx: @info:whatsthis]
en: This starts KDevelop's application wizard. It helps you to generate a skeleton for your application from a set of templates.
ca@valencia: Inicia l'assistent d'aplicacions de KDevelop. Vos ajudarà a generar un esquelet per a la vostra aplicació a partir d'un conjunt de plantilles.

en: Could not create project from template.
ca@valencia: No s'ha pogut crear el projecte des de la plantilla.

en: Please see the Version Control tool view.
ca@valencia: Vegeu la vista d'eina del Control de versions.

[ctx: @title:window]
en: Version Control System Error
ca@valencia: S'ha produït un error del Sistema de control de versions

en: Could not initialize DVCS repository
ca@valencia: No s'ha pogut restablir el repositori DVCS

en: Could not check status of the DVCS repository
ca@valencia: No s'ha pogut verificar l'estat del repositori DVCS

en: Could not add files to the DVCS repository
ca@valencia: No s'han pogut afegir fitxers al repositori DVCS

en: Could not import project into %1.
ca@valencia: No s'ha pogut importar el projecte en %1.

en: Could not import project
ca@valencia: No s'ha pogut importar el projecte

en: Could not checkout imported project
ca@valencia: No s'ha pogut extraure el projecte importat

en: Could not create new project
ca@valencia: No s'ha pogut crear el projecte nou

en: The file %1 cannot be created.
ca@valencia: No es pot crear el fitxer %1.

en: Project Templates
ca@valencia: Plantilles de projecte

[ctx: @title:column]
en: Category
ca@valencia: Categoria

[ctx: @title:column]
en: Project Type
ca@valencia: Tipus de projecte

[ctx: @action:button]
en: Get More Templates
ca@valencia: Obtín més plantilles

[ctx: @action:button]
en: Load Template from File
ca@valencia: Carrega una plantilla des d'un fitxer

en: Invalid location
ca@valencia: Ubicació no vàlida

en: Empty project name
ca@valencia: Nom de projecte buit

en: Invalid project name
ca@valencia: Nom de projecte no vàlid

en: Unable to create subdirectories, missing permissions on: %1
ca@valencia: No s'han pogut crear subdirectoris, falten els permisos a: %1

en: Invalid project template, please choose a leaf item
ca@valencia: Plantilla de projecte no vàlida, trieu un element del full

en: Path already exists and contains files. Open it as a project.
ca@valencia: El camí ja existix i conté fitxers. Obriu-lo com un projecte.

en: The specified path already exists and contains files. Are you sure you want to proceed?
ca@valencia: El camí especificat ja existix i conté fitxers. Segur que voleu continuar?

[ctx: @title:window]
en: Load Template from File
ca@valencia: Carrega una plantilla des d'un fitxer

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, propertiesBox)
en: Properties
ca@valencia: Propietats

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, projectNameLabel)
en: Project name:
ca@valencia: Nom del projecte:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
ca@valencia: Ubicació:

[ctx: @item:inlistbox No Version Control Support chosen]
en: None
ca@valencia: Cap

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Version control system:
ca@valencia: Sistema de control de versions:
