kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (35 entries)

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
ca@valencia: Busca...

[ctx: @item]
en: All checks
ca@valencia: Totes les comprovacions

[ctx: @title:window]
en: Enter Name of New Check Set
ca@valencia: Introducció del nom del nou conjunt de comprovacions

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
ca@valencia: Nom:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Check set:
ca@valencia: Conjunt de comprovacions:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addCheckSetSelectionButton)
en: Add check set
ca@valencia: Afig un conjunt de comprovacions

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cloneCheckSetSelectionButton)
en: Clone check set
ca@valencia: Clona el conjunt de comprovacions

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeCheckSetSelectionButton)
en: Remove check set
ca@valencia: Elimina el conjunt de comprovacions

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, setAsDefaultCheckSetSelectionButton)
en: Set as default
ca@valencia: Establix com a predeterminat

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editCheckSetSelectionNameButton)
en: Edit name of check set
ca@valencia: Edita el nom del conjunt de comprovacions

[ctx: @item:inlistbox]
en: Custom
ca@valencia: Personalitzat

[ctx: @item:inlistbox]
en: Use default (currently: %1)
ca@valencia: Utilitza el predeterminat (actualment: %1)

[ctx: @item:inlistbox]
en: %1 (default selection)
ca@valencia: %1 (selecció predeterminada)

[ctx: @title:tab]
en: Configure Clang-Tidy Settings
ca@valencia: Configura la configuració de Clang-Tidy

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pathsGroupBox)
en: Paths
ca@valencia: Camins

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, clangtidyLabel)
en: Clang-&Tidy executable:
ca@valencia: Executable de Clang-&Tidy:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_clangtidyPath)
en: The full path to the Clang-Tidy executable
ca@valencia: El camí complet cap a l'executable de Clang-Tidy

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_parallelJobsEnabled)
en: Run analysis jobs in parallel
ca@valencia: Executa els treballs d'anàlisi en paral·lel

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_parallelJobsAutoCount)
en: Use all CPU cores
ca@valencia: Utilitza tots els nuclis de la CPU

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, parallelJobsFixedCountLabel)
en: Maximum number of threads:
ca@valencia: Nombre màxim de fils:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useConfigFile)
en: &Use .clang-tidy file(s)
ca@valencia: Utilit&za els fitxers «.clang-tidy»

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, checksTab)
en: Checks
ca@valencia: Comprovacions

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Includes
ca@valencia: Inclusions

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Check system headers:
ca@valencia: &Comprova les capçaleres del sistema:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headerFilterLabel)
en: Header fi&lter:
ca@valencia: Fi&ltre de capçaleres:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_headerFilter)
en: Regular expression matching the names of the headers to output diagnostics from. Diagnostics from the main file of each translation unit are always displayed. Can be used together with -line-filter.
ca@valencia: Expressió regular que coincidix amb els noms de les capçaleres per a obtindre diagnòstics d'eixida. Sempre es mostraran els diagnòstics del fitxer principal de cada unitat de traducció. Es pot utilitzar juntament amb «-line-filter».

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Extra Parameters
ca@valencia: Paràmetres addicionals

[ctx: @label.textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E&xtra parameters:
ca@valencia: Paràmetres a&ddicionals:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_additionalParameters)
en: Additional command line options to pass to Clang-Tidy.
ca@valencia: Opcions de línia d'ordres addicionals per a passar-les a Clang-Tidy.

en: Clang-Tidy Analysis
ca@valencia: Anàlisi de Clang-Tidy

en: Failed to start Clang-Tidy process.
ca@valencia: No s'ha pogut iniciar el procés de Clang-Tidy.

en: Clang-Tidy crashed.
ca@valencia: Clang-Tidy ha fallat.

en: Clang-Tidy process timed out.
ca@valencia: El procés de Clang-Tidy ha excedit el temps límit.

en: Write to Clang-Tidy process failed.
ca@valencia: No s'ha pogut fer l'escriptura en el procés de Clang-Tidy.

en: Read from Clang-Tidy process failed.
ca@valencia: Ha fallat la lectura des del procés de Clang-Tidy.
