kdevelop - en to ca@valencia translation catalogue (13 entries)

en: Could not find the make builder. Check your installation
ca@valencia: No s'ha pogut trobar el constructor de «make». Comproveu la instal·lació

en: Could not find a builder for %1
ca@valencia: No s'ha trobat un constructor per a %1

en: No build directory configured, cannot install
ca@valencia: No s'ha configurat cap directori de construcció, no es pot instal·lar

en: No build directory configured, cannot configure
ca@valencia: No s'ha configurat cap directori de construcció, no es pot configurar

[ctx: @title:tab]
en: Configure Global CMake Settings
ca@valencia: Configura la configuració global de CMake

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Default CMake executable:
ca@valencia: Executable predeterminat de CMake:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Default generator:
ca@valencia: Generador predeterminat:

en: Internal error: no project specified to configure.
ca@valencia: S'ha produït un error intern: no s'ha especificat el projecte que es configurarà.

en: Failed to create build directory %1.
ca@valencia: No s'ha pogut crear el directori de construcció %1.

en: No build directory configured, cannot clear the build directory
ca@valencia: No s'ha configurat un directori de construcció, no s'ha pogut netejar el directori de construcció

en: Wrong build directory, cannot clear the build directory
ca@valencia: Directori de construcció incorrecte, no s'ha pogut netejar el directori de construcció

en: ** Prune successful **
ca@valencia: ** Eliminat amb èxit **

en: ** Prune failed: %1 **
ca@valencia: ** L'eliminació ha fallat: %1 **
